Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay ben heyecanından konuyu tersten anlamışım silik çizgi kayıp mı oldu 🤦🏻‍♀️ test bozuk mu anlamadım benim de en son yaptığım test tee milattan önce ki yıllarda önce c mi beliriyor testlerde benim önce t belirdi sonra silindi gitti test bozukmuş o son oldu bidaha test yapmadım 🤣
Ay vallahi bozuk mu bilmiyorum. Yaptım hatta inanamadım çizgiyi görünce sonra gitgide silindi

Kızlar merhaba ilk defa miratech ovülasyon testi kullanıyorum kasık ağrım var diye eczaneden aldım az önce. Bu pik dimi ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 56
Ne zaman gördün pik canım ? Adetine yakın mı şuan
Yok yumurtlama günlerimdeyim 17. Günüm bugün ovulasyon testi almamıştım bu ay takvime göre 2 gün önce yumurtlama gösteriyordu değerlendirdim. Bugün kasık ağrım olunca acaba yenimi yumurtlama olacak bi ovulasyon alayım dedim o pik çıktı

Yok yumurtlama günlerimdeyim 17. Günüm bugün ovulasyon testi almamıştım bu ay takvime göre 2 gün önce yumurtlama gösteriyordu değerlendirdim. Bugün kasık ağrım olunca acaba yenimi yumurtlama olacak bi ovulasyon alayım dedim o pik çıktı
Belki iki defa yumurtlama olmuştur kuzum sen yine de değerlendir benimde bu ay yumurtlamadan 4 gün sonra kanama geldi şeffaf akıntı ile birlikte bende acaba dedim geç mi yumurtladım şuan 6 7 gün var adetime nasıl ağrım var ayağa kalkamıyorum 😢

Belki iki defa yumurtlama olmuştur kuzum sen yine de değerlendir benimde bu ay yumurtlamadan 4 gün sonra kanama geldi şeffaf akıntı ile birlikte bende acaba dedim geç mi yumurtladım şuan 6 7 gün var adetime nasıl ağrım var ayağa kalkamıyorum 😢
Değerlendiricem bakalım ☺️ ay umutlandırmak istemem ama geçen gün bi yazı okudum yumurtlamadan sonra sperm yumurtaya girdiğinde pembe şeffaf akıntı gelebilirmiş yani döllenmemin başarılı olduğu anlamına gelirmiş bu

X