Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlar benim yumurtlamam basliyor bugun-yarin, ben de bu aydan umutluyum bakalim. Sansima islerim de baya yogu, belki kafayi uzaklastiririm , beklemek kolay gecer.
Zaten bu surecte en kotusu beklemek, hep beklemek...

Kızlar selam tüp bebek sürecim bitti, elimde hiç açılmamıs ileri tarihli bir kutu cetrodite var , dolapta uygun kosullarda muhafaza ediyorum, Ankaradayım, ilgilenen olursa özelden mesaj yazabilir 🌸

Kız bebek olacak oldu mu kimlerde oluyor köyde eskilerin her vitamini tam mıydı ki sen ilaçlarınkullan gerisini Allah’a bırak bende başlarda takıyordum onu demir eksikliğine bağlıyordum ilk gebelik oldu o halde şu an her şeyim tam bebek denemesi devam bizlerde en büyük vitamin eksikliği kaygısızlık kaygısız olsak bitecek 😂
Haklısın canım ne bileyim öyle biliyordum. Aklımda öyle kalmis. Çok doğru söylüyorsun. Hiç eskileri düşünmedim. Kaygisizlik yok da böyle bi degisik kararsızlık olmasa da olmasın rahatlığı. Hiç zorlama yok, olsun diye bir çabam yok. Nasip herşey.

Hanımlarr bir şey soracağım :)
Kimyasal gebelik yaşayan illaki vardır aramızda.
1-2 sefer değilde daha fazla yaşayanlar eşinizin sperm testleri nasıldı?
Ya ben 4 kere yaşadım ve pıhtılaşma çıktı o da kimyasal gebeliğin net sebebi değilmiş.
Az önce burda birisiyle konuştum perinatolog doktoru kimyasal gebeliğin en büyük sebebi bozuk spermdir demiş.
Ya bilemedim açıkçası benim gibi olan varsa yazarsa çok sevinirim :)
Ben geçirdim ve eşimde morfoloji bozukluğu var…

Kızlar aşılama 10. Gün çatlatma iğnesi 12. Gün testler böyle belli belirsiz bu durumu yaşayan oldu mu

Eklentiler

• IMG_6243.jpeg
    IMG_6243.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_6235.jpeg
    IMG_6235.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_6235.jpeg
    IMG_6235.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar daha ovulasyon dan 4 gün geçti bulantım var gecedendir hasta değilim reglime de 10 gün kaldi sizce belirti olabilir mi cok sacma biliyorum ama

Cumaya kadar olmazsam kan vereyim diyorum ama benimde bir test yapasım var aslında 😂😂 lekelenmen çok mu ?
Tamam kan da ver ama evde yap işte ben çok seviyorum test yapmayı negatif çıkacağını bilsemde, hobi gibi oldu benim için😅 çok değil sadece lavaboya çıktığımda görüyorum galiba soğan kürünü yapıcam yeter artık bitsin şu çile

Reglime 8 gün var. Kan testinde beta negatif çıktı. İlerleyen günlerde ne olacak bakalım? Aşırı baş ağrım var. Şüphem olduğu için kuvvetli bir ağrı kesici de alamıyorum. Baş ağrısından ayağa bile kalkamadım.

X