Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Valla bana 6 ay dedi. Benim sürem doldu 😂 ben aralık sonu çekilmiştim. Benimde tüplerimde bir sıkıntı yokmuş. Senin daha süren var dur bakalım 😂😂😂
Kalmış 2 ay koca 4ünde olmadıysa der konuyu kapatırım🤦🏻‍♀️🤣 ay harbiden yani yeni çekildiği zamanlarda olmuyorsa sonrası zor bence yine tıkanıyodur tüpler ayyy delirdim🤣🤣🤣

İnşallah canım. Karın ağrım aşılamanın başından beri var. Dün iyice arttı. Adet sancısına dönmüşte olabilir 🥲 meme hassasiyeti de var.

Sende durumlar nasıl?
Ben döngümün 42. Günündeyim. Zaten pcos var ilaçsız adet olmuyordum 2 senedir. Ama 4-5 aydır düzene girmişti ilaçsız en geç 35. Gün adet oluyordum. Şuan gecikmedeyim. Duphaston başlamıştım gecikince bitti o da çarşamba. Dünden beri gazım var ve bugün göğüs uçlarım ağrımaya başladı. Gebeliğe ihtimal vermiyorum ama yarın bir doktora gideceğim eşimin ısrarı üzerine 😂

Merhaba kızlar Hayırlı Cumalar öncelikle Rabbim isteyen bütün kullarına yavrularını enn tezinden nasip etsin inşallah 🤲🏻💕 hepimizin en kısa zamanda buraya hamileyimm diye mutluluğunu paylaştığı mesajlar gelsin Allahın izniyle 🌸 Benim SAT:10 TEMMUZ regle 5 gün kaldı bugün test denedim ilk idrarla böyle çıktı ama sevinemiyorumda üzülemiyorumda havada çektiğim ilk 10 dk içinde masanın üzerindeki 25 30 dk sonra çektiğim
Merhabalar ikinci çektiğiniz fotoda ikinci çizgi görünüyor hafifçe. Kan verin en kısa zamanda 🤎🤎

Selam kızlar hayırlı Cumalar
bişey sorcam benim adetim 28 günde bir oluyor. Yanlız adet gün sayım düştü önceden 4-5 gün 6.gün leke leke olurdu
ama 5-6 aydan beri 2-3 gün oluyor bazen 2.gün azalıyor anlamadım sizdede bu durumu yaşan varmı acaba
bugün farklı bir doktora gidicem muayene olmak için Rabbim hayırlısı nasip etsin
Merhabalar canım, benim de 4 aydır bi azalma var 3. Gün mesela gün içinde iki kere geldi 8-9 saat arayla sonra da gelmedi normalde 5 gün sürerdi bazen 6yı da görürdük lekelenmelerden dolayı. Bir de döngüm de kısaldı benim önceden 30-32leri görürdüm, şimdi 21_24_25 görüyorum

Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Ama sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah ♥️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Çok sevindim canım saglıkla hayırla gelsinler cok heyecanlı ya. Normalmi olmustu braz anlatsana sürecini😍. Burdan okuyordumda karıştı kim kimdi betan mı yuksekti

Ay test yapmadın mıııı 😅
Ben döngümün 42. Günündeyim. Zaten pcos var ilaçsız adet olmuyordum 2 senedir. Ama 4-5 aydır düzene girmişti ilaçsız en geç 35. Gün adet oluyordum. Şuan gecikmedeyim. Duphaston başlamıştım gecikince bitti o da çarşamba. Dünden beri gazım var ve bugün göğüs uçlarım ağrımaya başladı. Gebeliğe ihtimal vermiyorum ama yarın bir doktora gideceğim eşimin ısrarı üzerine 😂

Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Ama sağlıkla sıhhatle gelsinler inşallah ♥️🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Çok geçmiş olsun canım,

Aaa haydaaa ikiz mi yaniii 😍

Selam kizlar dün doktora gittim sağ tarafta pcos var ama sol taraftaki pcos bitmiş yani yokmuş onun için güzel gidiyor dedi eğer böyle zayıflamaya devam edersen öbürü de biter dedi. Bide duphoston kullandım geçen sefer iki ay sonra adetin 3. Günü gel dedi bakalım belki de o zamana kadar gebe kalırsın dedi Allah'ım izniyle ❤️ 🤲 bu arada sol tarafta çok küçük 2.5 cm kist var oda gebeliğe engel degil dedi 🤲

X