Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eki Görüntüle 3459278 kizlar ben doktara gittim bugün USG den muayene etti keseyi gördü bugün 5+6 olmam lazım ama doktor 4 haftalık dedi bide 3mm çıkmış az degilmi sonucada bunu yazmış sıkıntı var mı sizce geriden mi geliyorum ben doktor bebek gozukunce belli olur asıl haftası dedi
Canım benim o rahim duvarının kalınlığı ve gebelikte de rahim duvari kalınlaşma olması çok normal ayrıca gebe olmayan bir bayanın ortalama 2 mm rahim duvarı sende gebelik olduğu için kalinlasmaya başlamış bebeğin inşallah sağlıklı takılma böyle şeylere

İleri geri oynamalar hep oluyor canım sakin olmaya çalış. Yolk sac görünmüş bu da demek oluyor ki boş gebelik değil bir dahaki gidişinde bebekte görünür inşallah rahat ol. Ayrıca 5+6 bile olsa bebek görünmesi için erken daha
İnşallah öyledir canım ya biraz canım sıkıldı kese küçük gibi geldi bana

Canım benim o rahim duvarının kalınlığı ve gebelikte de rahim duvari kalınlaşma olması çok normal ayrıca gebe olmayan bir bayanın ortalama 2 mm rahim duvarı sende gebelik olduğu için kalinlasmaya başlamış bebeğin inşallah sağlıklı takılma böyle şeylere
Sağol canım insallahh

Yani gecikmenin ilk bir iki günüyse erken gebelik yapılabilir daha uzun vadede geçtiyse normal kaset test yapılabilir
Ben şimdi aldım 2 gün gecikmem var ama yapmaya korkuyorum desem

Eklentiler

• 1000104663.jpg
    1000104663.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 46
Kızlar 16-17 pik 18 temmuzda çatlama gördüm bugün çatlamanın 13. Günü tahmini regl yarın. Az önce miratech erken gebelik testi yaptım negatif. Negatifse negatiftir artık dimi pozitife döner mi bu test?

X