Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Offff doktorumda pazartesiyi bekle 7 gün gecikmen olur kesin sonuç alırız dedi ama ben ayın 25 de kan testi yaptırdım 0.2 çıktı bu yüzden başka doktordan randevu aldım muayne olmak için cuma günü gidecem muaynede hamilelik varsa anlaşılır mı acaba
Siz yarın ilk idrarla erken gebelik yapınca da anlaşılır. Cumayı beklemeye gerek yok

İ

5 cm kist miş zararı yokmuş ama büyür diye korkuyorum. Araştırdım yapayım dedim inşallah faydasını görürüm. Boşver kuzum bende tedirginim ama napiyim böyle beklemekte istemiyorum doktor ilaç filan vermedi. Artık hayırlısı inşallah en kısa zamanda 😍🙏
Zaten ilaçlar da bi tarafı düzeltirken öbür taraftan bi yeri bozuyor🤦‍♀️ inşallah dilediğin gerçek olur güzel haberler alırsın, herkesin vücudu bir değil tabi ki birine iyi gelmeyen bir başkasına iyi geliyor kuzum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤎🤎

Eklentiler

• 1000104504.jpg
    1000104504.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 50
  • 1000104506.jpg
    1000104506.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 49
Malesef öyle gözüm kalır diye mi demiyorlar anlamıyorum ne bilim ya zor tek kelime bu kadar :KK43:
Ben anlamıyorum insanları ya gerçekten anlamıyorum, karşındaki de kadın ve onun da duyguları var saklamanın ne gibi bir gerekçesi olabilir ki, acaba senin de bebek sahibi olmak istediğini biliyorlarsa gözün kalmasın diye değil de üzülme diye mi söylemediler acaba nisbet yapar gibi olmasın diye, şimdi kendimi onların yerine koydum ne yapacağımı bilemedim sanırım söylesen bi söylemesen ayrı...

Ben anlamıyorum insanları ya gerçekten anlamıyorum, karşındaki de kadın ve onun da duyguları var saklamanın ne gibi bir gerekçesi olabilir ki, acaba senin de bebek sahibi olmak istediğini biliyorlarsa gözün kalmasın diye değil de üzülme diye mi söylemediler acaba nisbet yapar gibi olmasın diye, şimdi kendimi onların yerine koydum ne yapacağımı bilemedim sanırım söylesen bi söylemesen ayrı...
Yani şöyle sürecimi biliyorlar ama aynı ortamda 7-8 seneden beri çalışıyoruz başkalarından duymak benim zoruma gidiyor
:KK43:

Bi önceki test daha net bence
19 temmuz komple pik koyu sekilde 20 temmuzdaki bi tık silikmesmis 20yi catlama olarak kabul edip üzerine 14 sayiyorum değil mi regl için. Çünkü benim bugün normalde gecikmenin 2. Günü ama tekrar yumurtlma gördüğüm icin veya yumurtlamayi geç gördüğüm için bu sekilde alicam

X