Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Vitamin alsam mı bende diye düşünüyorum canım, bi folik asit bide aspirin kullanıyorum. Aldığını özelden atar mısın bakayım bende bi :)

goldBride @Candy777 sabah kadin doguma gittim. Kisaca anlattim gebelik düşünüyorum 9 ay önce düşük yaptım 3 aydırda olmuyorum dedim. Adetin 2 3 4. Günü gel hormonlarına bakalım dedi birde bu takviyeyi kullan dedi. Diğer adete tekrar gidecegim ya gebe olarak yada adetli olarak. Bu takviyeyi kullanan varmı acaba. Blogda kullanip hemen hamile kalanlar varmış

Eklentiler

• 20240726_120941.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 46
Kese görünür bebek oluşmaya başlar canım inşallah sağlıklı bir bebek göstersin Rabbım kucagini doldursun hepimizin inşallah

Yaa maşallah canım, sağlıkla kucağına al bebişini Hareketi artırıp beslenme tarzını değiştirince hamile kalanları çok okudum gerçekten çok etkisi var. Hareket aynı zamanda rahimde kanlanmayı artırıp yumurta kalitesine de etki ediyormuş okuduğuma göre. Sen ne kadar süre gitmiştin spora? Ne tür bir spordu?

mrb kızlar dün çatlatma iğnesi olmuştum dr 36. saatte ilişki önermişti bu akşam saat 10 gibi oluyor ancak o saatlerde yakınımızın düğünü var orda olmamız lazım ben şimdi bu saat öncesi veya dönüşümüz 12- 1 gibi o saate gibi ilişki olur sizce hangisi daha mantıklı

Aynen canim hap midemi bulandırıyor kokuyor burnuma burnuma. Gebelikte doktoruma demiştim hocam midem bulanıyor haktan şase varsa onu verin diye oda sagolsun fertamir yazmıştı
ya ben de hap kullanamıyorum ancak çok folik asit kadar olması gerek. iğneye bile razıyım. İlacı not alayım demir eksikliği olursa söylerim doktora
İçimi çok güzel meyve suyu içer gibi tadı limon da sıkılabilir aslında
tadı önemli değil yeter ki hap olması :)
fitness a gitmiştim. İşte ramazanlar da ara vermiştim. Evlenince ara vermiştim. Aralıklarla yıllarca hep gittim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…