Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba hanimlar, hayalet gibi surekli mesajlarda geziyorum ve bu grubu buldum.
Araniza katilabilir miyim? 6 aydir deniyoruz ve kesinlikle o kafaya o strese girmeyecegim dedigim yerdeyim.

SAT: 27 haziran
BAT: 28 Agustos kasik agrim var , dun cok minik kahverengi leke de geldi ama 2 kere yaptim erken gebelik testi negatif

SAT: 27 haziran
BAT: 28 Agustos kasik agrim var , dun cok minik kahverengi leke de geldi ama 2 kere yaptim erken gebelik testi negatif
Bende bu sabah kan verdim sonuç bekliyorum adete 4 gün var dayanamayıp test yaptım bende karın ağrısı çok var adet mi olacam demeden duramiyorum

Eklentiler

• 1000103563.jpg
    1000103563.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 69
  • 1000103552.jpg
    1000103552.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 70
Ah ah insallah 🙏🏻 Guzel haber gelir umarim.
Esim bilmem nekadar verip dijital bisey almis erken gebelik testi diye. Baktik yok.

Merhabalar biricik anne adaylari😍 buraya cok yazmiyorum fakat her yazilani okuyorum. Insallah herkes bebegini sagsaglim kucagina alir ❤

Ben gecen ay kimyasal gebelik gecirdim sonrasinda korunmadim, bu ay yumurtalama gunlerimi degerlendirdim. Reglime 8 gun var bugun sabah belimin sag tarafinda bi agri basladi sonrasinda kasigima gecti. Farkli bi agri kramp gibi giriyor. Sizce erken hamilelik belirtisi olabilir mi, bu durumu yasayan arkadaslarim yazarsa cok sevinirim😊

İnanın bugün sabrım beni zorluyo dayanamıyorum bu testi şimdi yaptım hayalet mi bana mı öyle geliyo sonucum çıkana kadar kafayı yiycem galiba 🫣

Eklentiler

• 1000103585.jpg
    1000103585.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 73
X