Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Boş işler kuzum ya biri test attı. Biri çizgi göremedim dedi diye vay efendim sen nasıl göremedim dersin diye polemik çıktı. Bende her iki tarafın suyuna gidip sakinleşdirmeye çalışırken iki yüzlü oldum. Sonra da bunun için tartıştım. İki yüzlü olsaydım herkesin okuyabildiği bir yere yazmazdım her ikisine yazdığımı her iki kişi de okuyabiliyor sonuçta.

Boşver ya bunları. Benim bat 22si hala gelen giden yok en son salı test yaptım bir şey çıkmadı daha da yapmadım bekliyorum öyle
Kuzucum naptın, okudum baya da geçen bi hır gür çıkmış. Yazamadım ne zamandır giremedim de.

Boş işler kuzum ya biri test attı. Biri çizgi göremedim dedi diye vay efendim sen nasıl göremedim dersin diye polemik çıktı. Bende her iki tarafın suyuna gidip sakinleşdirmeye çalışırken iki yüzlü oldum. Sonra da bunun için tartıştım. İki yüzlü olsaydım herkesin okuyabildiği bir yere yazmazdım her ikisine yazdığımı her iki kişi de okuyabiliyor sonuçta.

Boşver ya bunları. Benim bat 22si hala gelen giden yok en son salı test yaptım bir şey çıkmadı daha da yapmadım bekliyorum öyle
Gecikmenin 7. günü falan yap bence test.

kızlar benim kahve lekem olup duruyor 2 gündür gelen giden yok , müthiş rahatsız hissediyorum adet mi olamıyorum ne anlamadım

Ben de benzer bir soru soracağım bana da yardım eder misiniz :KK43: yumurtlama günlerini değerlendirdik ve kasığımda hafif bir ağrı var. Son ilişkinin üzerinden 6 gün geçti ve sabah eşim tuvalette kanlı peçete olduğunu sifonu çektiğini söyledi. Ondan önce ben tuvalete girdim ve uyku sersemiydim dikkat etmedim. Yerleşme kanaması dikkat etmezsek gözden kaçacak bir şey mi? Bugün hiç çamaşırımda renk değişikliği gözlemlemedim
Yerlesme kanamasini kacirabilirsiniz. Bazen ped kullanmadan ic camasiriniza damlayan seyi de akinti gibi gorup kacirabilirsiniz. O yuzden siz dikkat edin tekrar devam ediyo mu diye 🙂 insallah gebelik vardir

Yerlesme kanamasini kacirabilirsiniz. Bazen ped kullanmadan ic camasiriniza damlayan seyi de akinti gibi gorup kacirabilirsiniz. O yuzden siz dikkat edin tekrar devam ediyo mu diye 🙂 insallah gebelik vardir
Çok teşekkür ederimm, devam etmedi gibi tek seferlik bir şey olması garip geldi. İnşallah hepimiz en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruuz :)

Günaydın hanımlar reglme son 4 gün bu sabah kan verdim akşama çıkar sonuç inşallah sabah erken test yaptım ama ilk idrarla değil sanki hayalet çizgi var gibi bakarmisiniz

Eklentiler

• 1000103555.jpg
    1000103555.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 1000103553.jpg
    1000103553.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 48
X