Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet daha önce düşük yaptım korktum görünce adet olmuş olabilir miyim
Ben kimyasal gebeliğimde yerleşme kanaması yaşadığımda su damlası gibi şeffaf içinde açık toz pembelikler olan bir akıntı geldi. Devamı gelmemişti. Seninde devamı gelmezse test yaparsın. Adetin geçti mi?

Ben kimyasal gebeliğimde yerleşme kanaması yaşadığımda su damlası gibi şeffaf içinde açık toz pembelikler olan bir akıntı geldi. Devamı gelmemişti. Seninde devamı gelmezse test yaparsın. Adetin geçti mi?
Hayir geçmedi işte bu ay sonu yada ayın birinde olmam gerekiyordu adet olmuş olabilir mi

Kızlar merhaba üç sayfa önce bende yazmıştım ama kimse cevap vermemişti biraz uzun bı yazı olcak yardımcı olur musunuz lütfen ben en son 30 Haziran'da adet oldum beş temmuzda bitti ona göre hesaplayarak 12 temmuzdan 16 temmuza kadar yumurtlama dönemi diye ilişkiye girdim benim bu ay sonu adet olmam gerekirdi dundendir kasıklarımda ağrı başladı bugün biraz kanama oldu nedir acaba
Kaç günde bir adet oluyosun çünkü ben ayın 1 de adet oldum 4 de bittim şu an 5 gün var adetime

Son iki ayı soyliyim biri 31 mayisda başladı 4 Haziran'da bitti diğeri 30 Haziran da başladı 5 temmuzda bitti
30 Haziran'da basladiysa daha adet dongune var canım ayın 29 veya 28 gibi adet olman lazim günün bugün değil yani ve dünden beri bendede müthiş karın ağrısı var bekliyorum hala

Son iki ayı soyliyim biri 31 mayisda başladı 4 Haziran'da bitti diğeri 30 Haziran da başladı 5 temmuzda bitti
Canım bende dün aynısını yaşadım regl 3-4 gün var açık kahve çok az bi akıntı leke olmuş devamı olmadı bekliyorum bi belirtim de yok hiç böyle kahve akıntım da olmazdı bakalım artık dünden beri pedle bekliyorum başka bi şey de gelmedi

Canım bende dün aynısını yaşadım regl 3-4 gün var açık kahve çok az bi akıntı leke olmuş devamı olmadı bekliyorum bi belirtim de yok hiç böyle kahve akıntım da olmazdı bakalım artık dünden beri pedle bekliyorum başka bi şey de gelmedi
Yerleşme olabilir bence doktora şu an gitme bı kaç gün sonra aile hekimine kan ver eğer devamı gelmiyosa adet değildir inşallah güzel haberler alırsın

Yerleşme olabilir bence doktora şu an gitme bı kaç gün sonra aile hekimine kan ver eğer devamı gelmiyosa adet değildir inşallah güzel haberler alırsın
İlk gebelikte böyle bi şey yaşamadım bi de biraz geldi mi devamının sökülmesi lazımdı yumurtlama takibi de yapmıştım bu ay bugün evime geldim yarın belki test yaparım zaten doktora da gidecektim kansızlık için bakalım

X