Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Göğüslerinizde çatlak oluştu mu ? Sonradan hafifler mi çatlamaya devam eder mi ?

sanırım hastanede doktorların önerdiği korseyi alırım ben şimdi bilmediğim birseyi almaktansa sütsağma makinasınıda gerek duymasam diye almadım onuda hastanede hallederiz dedik hayırlısıyla gelsinlerde
benim gögüslerimde çatlak yok bebeyağı kullanıp yumuşamasını sağlamanızı tavsiye ederim yada çatlağınız varsa lansinoh krem kullanıyor çoğunluk hassas ise bence o çatlama devam eder diye düşünüyorum mommm

Sürüyordum normalde bebe yağı bi kaç gün sürmedim çatlamış sürsemde çatlarmıydı ki göğüs ucu için mi lansinoh benim göğüslerin yanları çatlamış

Sakin kaşıma,daha çok artar,ben karnima mustela çatlak kremi sürüyorum şükür hiç çatlak oluşmadı daha,tabi daha erken ilerleyen zamanlarda oluşabilir,sana tavsiyem güzel bir krem al surekli nemlendir
Kaşımıyom canım bi kaç kere ilk zamanlar kaşıdığım oldu şuan göğüslerde kaşıntı yok lierac var onuda göğsüme çok sürmemiştim bide bio oil aldım hepsini sürüyorum inş.fayda eder

Süt makinesini koymadım ben, hastanede sağıyolarmış kendi makineleriyle. Ablam 4 sezeryan olduğu için tecrübeli çoğu şeyi ona soruyorum

Ben bir adet Lierac bitirdim 2. Yi sipariş ettim. Şu ana kadar hiç çatlak yok, umarım olmaz çok dikkat ediyorum düzenli kullanıyorum ve asla kaşımıyorum. Arkadaşlarım hiç kaşıma diyor, kaşırsan çatlıyormuş.
Owli korse var ona bakacağım, karar veremedim korseye henüz. doğum çantasına koyarım ben çünkü hemen kullanmak isterim göbek kalmasın.
Süt sağma makinesi almayı düşünmüyorum ben de, hastanede lazım olursa onlarınkini kullanırım. Hemen çalışmaya geri dönmicem o yüzden ilk etapta bana lazım olacağını sanmıyorum.

Ya o lekelerden benim göğsümde de çıktı hiç duymamıştım, umarım geçerler
Merak etme canım geciyor,hatta catlaktan daha iyi olduğunu söylediler kahve lekelerin,çünkü çatlaklar gecmiyor ama lekeler doğumdan bir süre sonra geçiyor.Bir de o lekelerin yüze atanları var,en azından göğüs görünmüyor

Basak oglan mi geliyor acaba? Seni merak etmistim iyisinder ☺
Merak etme canım benim çok şükür iyiyiz. Evet herhalde Eylül 10 12 gibi alır doktor.Senin heyecan dorukdadir. Tarih belli olunca günler geçmez artık . Seni takip ediyorum bir ara sancin olunca korkmuştum çok şükür atlattin. Arkadaşının nasıl gidiyor hamileliği devam ediyor mu ?

Cok sevindim iyi olmaniza zaten biliyordum bende takipteydim evet tarih belli olunca heyacan basti nasil banyo yapilir videolar izliyom Arkadasimin hamilelik devam ediyorum cnm insallah sorunsuz devam eder

Cok sevindim iyi olmaniza zaten biliyordum bende takipteydim evet tarih belli olunca heyacan basti nasil banyo yapilir videolar izliyom Arkadasimin hamilelik devam ediyorum cnm insallah sorunsuz devam eder
Tebrik ediyorum seni 37.haftaya kadar taşıdın. Kiloları da gayet iyi .Süt yapıcı seyleri de araştır canım 2 bebek besleyeceksin. Eşim ziraat mühendisi bana diyorki biz ineklere süt yapsın diye mısır veriyoruz sana da öyle yaparız . Bu arada hediyelik olarak birşeyler düşündün mü? Virüs nedeniyle hastaneye gelen olmaz eve de çok kişi gelmeyecektir diye düşünüyorum. Sayı olarak fazla olmayacağı için tema dan fidan bağışı düşünüyorum ,kayseriye dikiyorlarmis çok güzel kartlar gönderiyorlar oğlumdan sevdiklerinizin çocuklarına hediye .15 kadar bağış yapayım , çikolata da alırız .Arkadaşımda magnet yapacakmış. Sence nasıl olur?

Ben civilden lohusa korsesi diye aldım yüksek bel alt tarafı külot şeklinde olanlardan o bele takılanlarada çok baktım ama kayabilir rahat edemem gibi geldi ama tabii umarım doğru seçim yapmışımdır

Kızlar merhaba bugün 32+0 dayım doktordan geldik az önce çalışabilir raporu aldım kontrol iyi geçti tabi bizim fındık yine yüzünü göstermeme taraftarıydı
Sizler n’aptınız kamuda çalışanlar çalışabilir Alıcak mı annem çok kızıyor alıyorum diye ama doktorla konuştuk istediğin zaman bozabiliriz dedi bide nstye soktu bakalım ağrın sancın yoksa verelim dedi

Ben almak istiyorum ama doktorum ailem - hatta iş yerindekiler kimse gelmemi istemiyor ((( ben de 4 hafta 4 haftadır diye bakıyorum ama bilemiyorum ... bir de bu kadar zamandır işe gitmeyip son 4 hafta gidersem ayıp olur diye düsünüyorum ((( gerçi son 1,5 aydır haftada bir gün gidiyorum , diğer günler de işimi evden hallediyorum ... zaten 24. Haftada nöbetten çıkılıyor ... cok kararsızım ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…