Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

ben almadım gögüs kalkanı kullanabileceğimi sanmıyorum ihtiyac duyarmıyım onuda bilmiyorum doktorum şimdiden gögüslerimede bebek yağı sürmemi önerdi daha sonrada krem önerir sanıyorum tek korkum ucu çıkmazsa bebeğim nasıl emer korkusu onun içinde silikon gögüs ucu çıkartıcılar oluyormuş bakacağım artık gidisata göre...kremide doğumdan 2 hafta önce sürmeye başlıyorlarmış sanırım..

Mama olarak Golden goat keçi sütü aldık,çok tavsiye eden oldu. Dediğin gibi bebekler ne derse o olacak, bide 3 kutu aldık bi zahmet yerler inşallah

Bende bebek yağı sürüyorum hem karnıma hem göğsüme, hindistan cevizi yağı kullanıyodum ama kokusu bi tuhaf oluyor. bide benim bi süredir sütüm gelmeye başladı damla damla

ben aldım bir iki hafta önce başlanıyor sanırım kapaklar. mustelanın Göğüs ucu çatlak kremini Almıştım ben banyo sonrası kullanmaya başladım bir kuruluk var çünkü uçlarda nedense... geriliyor diye sanıırm

Mama olarak Golden goat keçi sütü aldık,çok tavsiye eden oldu. Dediğin gibi bebekler ne derse o olacak, bide 3 kutu aldık bi zahmet yerler inşallah

Emzirm düşünmüyor musunuz niçin mama aldınız? Ben pompa götürürüm diye düşünmüştüm, bir de kaşık biberon... ama hiç süt gelmeme ihtimali De var tabii, onu da o zaman eczaneden hallediveririz diye tasarlamıştım kafamda

Bende bebek yağı sürüyorum hem karnıma hem göğsüme, hindistan cevizi yağı kullanıyodum ama kokusu bi tuhaf oluyor. bide benim bi süredir sütüm gelmeye başladı damla damla
aynıyız benimde 1 ay önce başladı damla damla akıyor gögüs pedi kullanmayı dedim alışkın değilim kaşındırdı gögüs pedi bu nedenle gögüs kalkanı da kullanabileceğimi düşünmüyorum iç çamaşırıda kullanamıyorum inş bebişlerimiz sağlıkla emerler

Tabi ki inşallah emziririm ama ikiz olunca mutlaka destek için mama kullanılıyormuş o yüzden bulundurayım dedim

Kızlar peki korseye ne zaman başlanıyor biliyor musunuz? Şimdiden alıp da hastane çantasına koymak gerekir mi? Sezeryan de olsa

Benim göğsümde hiç süt varmış gibi hissetmiyorum ((( sıkıp test etmek de zararlı olduğu icin su anda onu da yapmak istemiyorum ... bekleyip göreceğiz ... bu arada bu Perşembe kontrol var ; sonrasında iki haftada bir olacakmış 29u gibi konuştuk Doğum tarihini ama erken gelmek ister mi beyefendi bilmiyorum bu arada şekeri yüksek olanların biraz daha erken olabiliyormuş , benimki sınırda söylemiştim , insallah durur vaktine kadar olduğu yerde uslu uslu

Benim çantamın aynısı olmuş gibi. Süt sağma Makinesi koydum bir de sütüm gelmezse iş görür diye düşündüm İşte depend külot ped iç çamaşırı var. Böyle bir çanta yaptım. Ben her zaman biraz garantici bir insanım yanımda dursun ne olur ne olmaz modunda biraz abartabiliyorum bir yere giderken de. Ama bu şekilde kafam daha rahat oluyor napiim

Ben aldım gümüş kalkan. Silvermoon marka 999 ayar gümüş. Doğumdan iki hafta önce başlanması öneriliyor umarım işe yarar

Bende hipp düşünmüştüm mama şimdiye kadar ama insatagramda mühendisinoğlu nun incelemesinden sonra fikrim değişti aptamil alıcam anne sütüne en yakını o incelediği markalar arasında

İnşallah vaktinde olur süt konusunda aynı şekilde hissediyorum. Bu haftalarda göğüsten süt gelebilir yazıyor her yerde ama bende yok. Ama yine de umutluyum doğunca gelir belki diye en kötü süt sağma mak. ile falan bir şekilde hallolur inşallah

Kızlar peki korseye ne zaman başlanıyor biliyor musunuz? Şimdiden alıp da hastane çantasına koymak gerekir mi? Sezeryan de olsa
Ben aldım ama hastaneye götürmeyi düşünmüyorum. Açıkçası ne zaman başlandığını da bilmiyorum Eve çıktıktan sonra başlarım herhalde kullanmaya

Hemen hemene herşeyim hazır gibi kalan bir kaç eksiğide bu hafta sonuna kadar halletmeyi planlıyorum ama hala çocuğumun ismi yok En son Doruk ve Utku arasında kaldım sizce hangisi

evet kızlar ya korseyi soracaktım bende unuttum değinmeniz iyi olmuş bende almadım ama Bi arkadasıma daha hastanedeyken hemşireler aldırttı sıradan o sütlükahverenginde olanlardan sırt bel desteği için sanırım yengemede aynısından aldırtmışlar kafam karısık alanlar nasıl aldı acaba

Hemen hemene herşeyim hazır gibi kalan bir kaç eksiğide bu hafta sonuna kadar halletmeyi planlıyorum ama hala çocuğumun ismi yok En son Doruk ve Utku arasında kaldım sizce hangisi
Utku diyorum ben Benim listemde de vardı erkek olsaydı. Hem Türkçe hem anlamı uygun bizim durumlara. Birçok emekten sonra ulaşılan mutlu sonuç

Geçen yakın zamanda doğum yapan bir arkadaşım dedi. Bel desteği için çok faydasını görmüş. Hangi tip alınacak bilmiyorum bir araştıralım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…