!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

kızlar merhaba biraz geç oldu ama bu ayda yok 3. geldi benim kırmızılar neyse bu ayu tedaviye başladık hadi hayırlısı bakalım diğer arkadaşların inş beklenmeyen adetleri 9 ay boyunca gelmez :)))
hayırlısı olsun güzelim ğüzülmek yok yola devammmm...güzel dileklerin içinde tşkler tatlım

selam arkadaşalar öncelikle şu mübarek cuma günü hayırlısıyla tüm bebiş isteyen arkadaşlara ve bana tez zamanda sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü bir evlat nasip etsin Rabbim.
ben ilk defa yazıyorum bu topiğe bizim üçüncü denememiz 14 aylık evliyim. bugün idrar testi yaptım dayanamayım ama negatif. Adet günüm de 9ağustos..az kaldı ama sabrademiyorum. Eğer hamile olsaydım çıkarmıydı dersiniz , ovulasyon tarihiminde bugün 14. günü gerci benim adet dönemim 27 gün sürüyor ve adetimde 10 gün sürüyor
farkeder mi bilmiyorum.

beeeeeeennnnnnn en son adet günüm 17 temmuzdu. bu ay regl olmamak duasıyla bebişimiz olsun inşallah isteyen herkesin olsun :))

selam arkadaşlar heyecanla adet günlerimizi bekliyoruz dimi
yumurtalama gnlerimi atlattım bol bol çalıştık bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında arkadaşlar allahım kucaklarımızı boş bırakmasın inşaallah

Tüm hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.
Her ay bir sürü belirti yaşadığım için ve sonunda da regl olduğum için bu ayki belirtilere fazla takılmıyorum açıkçası ama insan beklenti içinde olunca yine bir acaba demekten kendini alamıyor. Hep söylediğim şey hakkımızda hayırlısı olsun, ama sabırsızız o yüzden hemen olsun istiyoruz. Yine herşeyin ve evladın da hayırlısı..
Bir de birley sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Doktora gitmek için en uygun zamanlama hangisi? Regl öncesi sonrası vs. vs.

walla ben regl biteli 2 hafta oldu öyle gittim tüm testlerim yapıldı şükür normal çıktı herşey herhangi bi zamanda gidilebilir bence

ihtimaller çok cnm
korunuyormusunuz yada düğün öncesi ilişkiniz oldumu yani 15 günde belirti olması zor
muhtemelen uykusuzluk ve yorgunluktandır senin
ama hamilelik varsa bu kadar erken olacağını sanmam

yok olmadı dügün günü oldu ve korunmuyoruz.Herkes oyle diyor yorgunluktan falan diye ama her zamankinden bi garibim sanırım psikolojik olarak anne olmak istiyorum :)

canım hakkında hayırlısı olsunda muhtemelen psikoljk sennki..daaha 15 gün olduysa evleneli acele etme bugünlerin tadını çıkar:)))

bende oyle düşünüyorum anne olmak ıstıyorum ondan diye:)

ne tadını çıkarcam sıkıldım evde bebek istiyorum bebek

inş cnm rabbim tüm isteyenlerede sana da versin beb işşş

Arkadaşlar bende geçen ay 6 temmuzdu.Bu ay 9 bekliyorum..İnsan düşünmeden de duramıyor...

bende hesaplayıcılara göre yumurtlama günlerimi bitirdim..heyacanlı ve stresli bekleyiş başladı..bazen ümitleniyorum bu ay oldu diyorum..sonra vucudumu dinliyorum yok ya bi değişiklik yok olmadı yine diyerek üzülüyorum.. karmakarışık oluyorum..daha 12 gün var..geçmezki günler..İnşaallah isteyen herkesin olsun bebişleri..

kıslar adetinizden sonramı denemeye başlıyorsunuz 3 ay oldu bende tık yok....ilk ay gün aşırı yaptık ama diğer 2 ay lar haftada 3 yada 4 kez yapıyoruz olmuyor...

kıslar adetinizden sonramı denemeye başlıyorsunuz 3 ay oldu bende tık yok....ilk ay gün aşırı yaptık ama diğer 2 ay lar haftada 3 yada 4 kez yapıyoruz olmuyor...

evet canım adetten temizlendikten sonra gün aşırı olarak yapmak daha iyi..tam ovulasyon günlerindede peş peşe yapılması şansı artırır kanısındayım...adetten 20 gün sonra çalışma olmasada olur tabi eğer geç yumurtlamıyosan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…