!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

hayırlısı olsun......kızlar rüyamda adet olduğumu gördüm çok üzüldüm yaaaa:KK43:((( rabbim hakkımızda hayırlısını versin...kafamıza okadar çok takıyoruz ki ister istemez rüyalarımıza bile yansıyor

ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüğün günden sonra 14 gün say 15. gün adet olursun tabi o çift çizgiyi gördüğün gün çalışma yaptıysan inşallah adet olmazsın, stres yapma geç yumurtlama olmuş :)

cok tesekkur edrim yorumunuz icin bende artik isi olcumu test yapma gibi islerin hepsini bir bir sureligine biraktim ve kendimi stresten uzak tutmaya calisiyorum artik tek yaptigim buradaki yazilara bakip mutlu bir haber olursa sevinmek ...

kızlar bana bir akıl verin normalde regl döneminden bir kaç gün önce sabah kalktığımda belim çok fazla ağrı olurdu ve birkaç saate geçerdi
ama şimdi belimde ağrı geçmek bilmiyor
sağ kasığım sürekli ağrıyor
sık sık wc ihtiyaçım oluyor
sürekli açıkıyorum
reglim 7 ile 10 ağustos arasında olabilir tabi hamile değilsem
işin en berbat yanı biz eşimle tayin sorunu yüzünden ayrı illerde yaşıyoruz tüm şansımız ağustos ayında okullar açılınca yine ayrılacağız
psikolojik olabilir bu belirtiler biliyorum ama.............................
hayırlısı artık

kızlar bana bir akıl verin normalde regl döneminden bir kaç gün önce sabah kalktığımda belim çok fazla ağrı olurdu ve birkaç saate geçerdi
sürekli açıkıyorum
işin en berbat yanı biz eşimle tayin sorunu yüzünden ayrı illerde yaşıyoruz tüm şansımız ağustos ayında okullar açılınca yine ayrılacağız
hayırlısı artık

canım hayırlısı olsun hakımzda ama psikoljkde olabilir...kasık,wc ihtiyacı hamilelik belirtisi ama yinede beklemekten başka yapacak bişey yok ...inşallah hamilesindirr:Saruboceq::Saruboceq:

sürekli açıkıyorum
hayırlısı artık

Hyırlısı ile inşallah hamilesindir..Güzel haberlerini duymak dileğiyle...

yaa ben bişi sorcam biraz komık olacak ama aşırı bulantım var kafamıda tutamıyrum daha evleneli 15 gun oldu başka bişimidir yoksa belirtiler bu kadar erken başlarmı

yaa ben bişi sorcam biraz komık olacak ama aşırı bulantım var kafamıda tutamıyrum daha evleneli 15 gun oldu başka bişimidir yoksa belirtiler bu kadar erken başlarmı

ihtimaller çok cnm
korunuyormusunuz yada düğün öncesi ilişkiniz oldumu yani 15 günde belirti olması zor
muhtemelen uykusuzluk ve yorgunluktandır senin
ama hamilelik varsa bu kadar erken olacağını sanmam

canım hakkında hayırlısı olsunda muhtemelen psikoljk sennki..daaha 15 gün olduysa evleneli acele etme bugünlerin tadını çıkar:)))

kızlar merhaba biraz geç oldu ama bu ayda yok :KK43: 3. geldi benim kırmızılar neyse bu ayu tedaviye başladık hadi hayırlısı bakalım diğer arkadaşların inş beklenmeyen adetleri 9 ay boyunca gelmez :)))

X