!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

Diğer arkadaşlarımızında en kısa zamanda güzel haberlerini vermeleri dileğiyle...Ara ara buraya geliyorum güzel haberlerinizi almak için..Gönlüm ve dualarım hepimiz için...

evet ben bugün yaptım adete 5 gün var daha ama testten bişey anlamadık.
hiç yok denecek kadar silik bir çizgi var çok dikkatli bakınca görülebilir yani belki de eşimle bana öyle geliyo.hafif bi çizgi varmış gibi geldi.ama aşırı silik.
bi de 5 dk dan sonra farkettik.ilk baktığımda bi şey göremedim o kadar silik ki kolay kolay gözükmez zaten

ağustos bayanları nerdesiniz hu hu......aloo
ya aslında adet öncesi hani merak edip test yapıyoruz ya aslında kesinlikle adet sonrasını beklemek lazım.çünkü pozitif çıksada döllenme olsada adet günü geldiğinde ya da biraz geciken adet ile o parçayı atabiliyoruz.yani kimyasal gebelik.ve boşyere sevinmiş oluyoruz.yani pozitif çıksada yine sabredip adet sonrasını beklemek lazım.

BENDE HANGİ GÜN ADET GÖRDÜĞÜMÜ HATILAYAMIYORUM ! 19 20 21 temmuz olabilir .. bakalım test yapsamda çıkmaz.. diğer hamileliğimde adetim 10 gün gecikince çıkmıştı.. (bebeğimi kaybettim geçen sene, erken doğum..) biraz daha bekleyeyim ama eğer hamile isem ne dicem dr :KK70: ben günümü bilmiyorum mu dicem :KK70: off..

BENDE HANGİ GÜN ADET GÖRDÜĞÜMÜ HATILAYAMIYORUM ! 19 20 21 temmuz olabilir .. bakalım test yapsamda çıkmaz.. diğer hamileliğimde adetim 10 gün gecikince çıkmıştı.. (bebeğimi kaybettim geçen sene, erken doğum..) biraz daha bekleyeyim ama eğer hamile isem ne dicem dr :KK70: ben günümü bilmiyorum mu dicem :KK70: off..

olsun cnm hatırlamamak çok sorun değilki en fazla 1- 2 gün oynarbu arada başın saolsun umarım meleğin seninledir ve hiç bırakmaz seni

benim geçen ay 27 temmuzdu bugün başladı agrılarım en fazla 2 gün sonra olurum bu ay çok umutluydum ama biliyorum bende bu sorun oldukça zor hadi haberler bekliyorum güzel

benim 26 temmuz ama bir haftadır ara ara adet ağrısı gbi belime ağrı geliyo gidiyo.dün test yaptım çok hafif 2.çizgi gözüktü bugün tekrar yaptım aynı marka testle hiç gözükmedi.ne dersiniz geldi gitti mi yoksa
bugün test yaptırsammıki.

benim geçen ay 27 temmuzdu bugün başladı agrılarım en fazla 2 gün sonra olurum bu ay çok umutluydum ama biliyorum bende bu sorun oldukça zor hadi haberler bekliyorum güzel

daha 27 temmuza çok var neden öyle düşünüyosun ki.belki vardır bişeyler.üstelik hamilelerde ağrı bir belirti olabliyo.

benim son adetler en son 26 bir önceki 22-bir önceki 23
bu ay 27diye çıkıyor hesaplamalarda.bugün kan testi uygun olur muki acaba

daha 27 temmuza çok var neden öyle düşünüyosun ki.belki vardır bişeyler.üstelik hamilelerde ağrı bir belirti olabliyo.

bütün belirtiler ama gögüs vajinal ıslak bel agırı karın agrısı artık alıştım dün eşim rüya görnmüş diyor sen rüyamda dogurmuşsun hemde 4 tane erkek ay bir güldüm kızlar dedim ancak rüyanda görürsün onla pek konuşmam bu konuyu görmüşişte hemde 4 tane birini dogurduktalülülülülülü

bütün belirtiler ama gögüs vajinal ıslak bel agırı karın agrısı artık alıştım dün eşim rüya görnmüş diyor sen rüyamda dogurmuşsun hemde 4 tane erkek ay bir güldüm kızlar dedim ancak rüyanda görürsün onla pek konuşmam bu konuyu görmüşişte hemde 4 tane birini dogurduktalülülülülülü

gönlünde 4 erkek yatıyor heralde.
ya ben de rüyamda kaz yavrularını gördüm çok güzeldiler bi tanesini elime aldım çok güzeldi annesi peşime düştü kaçmak için her yolu denedim bir türlü bırakmadı anası peşimi tam ısıracaktı beni o an bağırıp uyandım.
:sm_cool:

gönlünde 4 erkek yatıyor heralde.
ya ben de rüyamda kaz yavrularını gördüm çok güzeldiler bi tanesini elime aldım çok güzeldi annesi peşime düştü kaçmak için her yolu denedim bir türlü bırakmadı anası peşimi tam ısıracaktı beni o an bağırıp uyandım.
:sm_cool:

BENCE HAMİLESİNİZ

bütün belirtiler ama gögüs vajinal ıslak bel agırı karın agrısı artık alıştım dün eşim rüya görnmüş diyor sen rüyamda dogurmuşsun hemde 4 tane erkek ay bir güldüm kızlar dedim ancak rüyanda görürsün onla pek konuşmam bu konuyu görmüşişte hemde 4 tane birini dogurdukta

BENCE GÜZEL HABERİNİZ VAR ERKEK BEBEK İYİ HABERDİR BİLGİNİZ OLA a.s.

iyi haber olabilir ama bebek asla of ya birileri güzel haber versin geçen ay hiç gögsüm agrımadı bu ay agrıyor genelde hep agrır 25 ini bulmam olurum

iyi haber olabilir ama bebek asla of ya birileri güzel haber versin geçen ay hiç gögsüm agrımadı bu ay agrıyor genelde hep agrır 25 ini bulmam olurum

göğüs ağrısı hem adet hem hamilelik belirtiside göğüs ucu acıması genelde hamilelik belirtisi diye biliyorum.varsa sizdede öyle bişey olabilir.

Kızlar sanırım bendende pek iyi haber çıkmayacak test yaptım negatif çıktı bilmiyorumkismile :gitme:

Kızlar sanırım bendende pek iyi haber çıkmayacak test yaptım negatif çıktı bilmiyorumkismile :gitme:

hayırlıs olsun canım o zaman seni eylül topivciğine bekliyoz...canm sennki 20 ağust değilmiydi?kaç günngeçti ???:içelim:

X