!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

canımm hayırlısı olsun:teytey: inşallah umarım bu sefer meleğin seni bırakmazz ve annesine sımsıkı tutunur bende aşılama yaptırmak istiyorum ama eşimalsanaalsanasmile istemiyo napıcam bilmiyorum ama siz en doğru kararı vermişsiniz:dance: birde biz verebilsek:umursamaz:

merhaba arkadaşlar..ben şimdiye kadar bir topicten başka hiç bi topicte yazmamıştım..bayb'nin topicleri uğurlu gelir..inşaallah banada uğurlu gelir diye düşünüyorum..ben 2.için uğraşıyorum kızlar..11 yaşında bi kızım var.geçen sene peşpeşe 2 düşük yaşadım..üzerinden 7 ay geçmesine rağmen tık yok..bu arada denenebilecek tüm kürleri...bitki çaylarını..yakı falan artık ne duyduysam denedim olmuyo..olmuyo..ve geçen ay herşeyi bıraktım..ama hayıt tohumuna devam ediyorum..sizede tavsiye ederim..en azından hormonları dengeleyerek adetlerin çok düzenli olmasına gerçekten yarıyor.bu arada hiç bir zaman umudunuzu yitirmeyin..ben ilk çocuğumada 4 sene sonra kavuştum..hemde tek yumurtalıkla..pko ve düzensiz bir adetle..benim hiç gelmesini istemediğim regl tarihim 19 ağustos canım,eklerseniz sevinirim.hep kuzular gibi baharda doğurmak istemişimdir..inşallah hepimiz bahar anneleri oluruz..opuyorumnanaktan

inş..13 ağustosta adet olmam inşşş..artık 9 ay olmam canıma tak etti vallahi her ay hüzün her ay hüzün..

ya baby hayırlı olsun bu topık ama ben bu ay köye gıttım esımden ayrıldım hemde yumurtlama gunumde sadece o gun sabah yaramazlık yaptık bıde dun....yanı bu ay benım sarsıntıda beklenmeyen adet 9 agustosss

ya adete 9 gun kala hamıle kalınır mı yanı adet gunune kadar calısma yapılırmııı hamıle kalma olasılıgı varmııı

sağol hayatım allah razı olsun...

inşallah rabbim bu defa sağlıklı kucaklamak nasip eder..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ama öncelikli 1 2 ay beklemem lazım kolmenin etkisinin gecmesi için..bu arada ilaçsız

yumurta takibi olucak bakalım hayırlısı.bilmiyorumkismile

asklında sende iyi düşünmüşsün ama eşin istemiyomuş..benim koçiş ne zamandır

söylüyoda ben hep erteliyodum inş. allahım hayırlısıyla hamiş kalıp hayırlsıyla

kucaklamak nasip eder..:Saruboceq:

sende inş. eşini ikna eder yolunu cizersin..:Saruboceq:

hayırlısı canımm rabbım hayırlısını nasıp etsın esınede fazla ısrar etme emınım oda uzuluyordur....ustune gıtme fazla yakı ne ılk defa duydum aydınlatırmısın

ya adete 9 gun kala hamıle kalınır mı yanı adet gunune kadar calısma yapılırmııı hamıle kalma olasılıgı varmııı

hayatım hiç belli olmaz...benim yengem yumurta takibi yaptırıyodu yumurtalar catlamışmı diye kontrola gidiyor dr. yumurta kendini dışarı atmış önümüzdeki ay yeniden başlıcaz tedaviye demiş..tam cıkarken bir hemşire yengeme sen demiş yine çalış hiç belli olmaz bu işler ve ayın sonuna yengem hamileydi..

son gunlerde forumdan cikmaz oldum esim iyice kendini kaptirdin hayatim sonra kendini cok uzersin diyor ama dayanamiyorum burayi okudukca umutlaniyorum ve umutla yasamak umutsuz yasamaktan daha iyi gibi geliyor 3 agustos ne olur benim icin iyi haberler alacagim birgun ol

ayyyy çok az kalmış umarım gelmez regl hadi hayırlısı bizide haberdar et emii

!!!!!!!!!! AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER !!!!!!!!!

__________________________________________________ __( :SONUÇ:

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME................. ..........5 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah ......................16.DENEME................... .....11 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

minimim .................................................. ...............26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME............................. .22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME................... ...........5 ağustos.........................

YAMAN .................................................. .................24 ağustos........................

endleeslove .................................................. ...........13 ağustos........................

yuba .................................................. .......................3 ağustos..........................

turabi .................................................. .......................2 ağustos.........................

ayisigim .................................................. ..................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME............................. ........13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

lusi54 ..................3.DENEME........................ ...............13 ağustos.........................

Derin26 .................2.DENEME......................... ..............20 ağustos.........................

denizcim ................12.DENEME......................... ............15 ağustos.........................

nazo7 .................................................. ...........................19 ağustos..........................

melegim26 .................................................. ......................9 ağustos...........................

yuba .................................................. ...............................3 ağustos...........................

--------------------------------------------------------------------------------

inşallah canım topiğim uğurlu gelirde biran önce bebişine kavuşursun allah aratmasın beklemek dayanmak çok zor:gitme:

yeni gelen arkadaşlarr hoşgeldiniz inşallahh burada hepimiz bebişlerimize kavuşuruz biran önce allahın izniylee umutsuzluğa yer yok burada hep umutluyuz çünkü bir gün bizde bebişlerimizi kucağımıza alıcaz buna inanıyoruz... ve birbirimize destek oluyoruz:içelim::içelim::içelim:

arkadaşlar geçen ay görmüştüm bu topiği ama bu ay yeni farkettim benimkine az kaldı 3 ağustos deneme sayısını artık bizde unuttuk inş bu ay isteyen herkesin ve bizim olur :)

arkadaşlar geçen ay görmüştüm bu topiği ama bu ay yeni farkettim benimkine az kaldı 3 ağustos deneme sayısını artık bizde unuttuk inş bu ay isteyen herkesin ve bizim olur :)

İnş güzel haberi verirsin tatlım burda...Allah kimsesin kucağını boş bırakmasın:Saruboceq:

selam kızlar
bugün adet olma ihtimalimin son günü. aslında 26 günde bir adet olurum tedbir olarak 2 ağustusu bekleyeyim dedim. yani normal şartlara göre 2 gün gecikti. göğüs uçlarındaki hassasiyet ve arada regl olacakmışım gibi karın ağrılarından başka birşey de yok belirti olarak. sıcak havalardan kaynaklanan sersemlik hissi de var tabii. test yapmalı mı yokssa beklemeli mi? belki de stresss yapmışımdır ve geciktirmişimdir diyorum ama içten içe de heyecanlanıyorum ve korkuyorum. korkuyorum çünkü tuhaf koruma hislerim devrede. herşey umarım hepimiz için yolunda gider. Allah yardımcımız olsun

canim eger elinde gebeligi erken tespit eden testlerden varsa yapabilirsin onlar yumurtlamadan 10 gun sonra bile gebeligi tespit edebilecek hassaslikta benim regl gunum yarin ama neredeyse bir haftadir yapiyorum bugun cok hafif bir cizgi gordum ama sanirim biraz gec baktim heralde degil ben sabirsizlardanim sanirim

ayyyy test yapsana cnm çıkar benceeee

Hoşbulduk baby inş biz de bu güzel haberi burda paylaşırız Allahın izniyle...:CüvCüv:

turabi acaba test yaptimi ben bile merak ettim umarim en kisa zamanda yazar sonucu ve insallah mutlu haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…