!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

ayy inşallah cnm ya ama çok kaptırma kendini psikolojikte belirtiler yaşayabilirsin

ayy inşallah cnm ya ama çok kaptırma kendini psikolojikte belirtiler yaşayabilirsin

canımm her ay olduğu gibi bu ay da var belirtiler ama ben pisikolojik olduğunu bildiğim için pek o kadar kafaya takmıyorum ama gerçekten hamile olduğumu öğrendiğim zaman belirtileri yazarım bu sefer farklıydı ama pisikolojikte olabilir o yüzden dereyi görmeden paçaları sıvamıycam... artık akıllandımmsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

18 agustosda benim ve ilk denemem olacak (denemeden neyi kastettiginizi anlamadım pek:))

13 ağustos 4.deneme olacak hiç mi hiç umudum yokkk artık sanki hiç olamaycak gözüyle bakmaya başladım ..

13 ağustos 4.deneme olacak hiç mi hiç umudum yokkk artık sanki hiç olamaycak gözüyle bakmaya başladım ..

dur arkadaşım hemen yelkenleri suya indirme 1 yıla kadar olmaması normal AMA DİLERİM RABBİM EN KISA SÜREDE YOLLAR MELEKLERİMİZİ

kızlar ben regli oldum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:geldi yine kırmızılar bu ay da olmadı ne yazıkki demek ki nasip değilmiş anne olmak için henüzz daha vaktim varmışş ama üzülmedim çünkü alıştım artık eşime aşılama yaptıralım dedim kabul etmedii alsanaalsanasmileo yüzden moralim bozuk biraz bi türlü aşılama konusunda eşimi ikna edemiyorum:umursamaz: hiç yanaşmıyo doğal yolla çocuğumuz olsun istiyoo ama olmuyo olmuyoo iştee:gitme: neden bunu anlamamakta güçlük çekiyoo aşılamada doğal bi yöntem ama kabul etmiyoo iştee daha zamanımız var olur diyo çocuğumuz ama çevredeki insanlar sorunca hep ben cevap vermek zorunda kalıyorumm çok sıkıldım artık bu ay full çalışmıştık ilk olarak ama yine olmadı olmadı nasip değilmişş bu sefer yakı işlemi uygulucam bakalım olcak mı adetim bitsin eczaneden alıcam inşallah tutar da hamile kalırımm.....

benide eklermisiniz 15 agustos
kızlarrben buay aşılama yaptırdım.12.gün test yaptıracam saglık ocagında degerler söylenirmiksasadece negatif pozitifi mi söylüyorlar bana akıl verirmisiniz

benidee ekleyinnnn benimde 13 ağustoss ve 3 denemem olcakk dua edinn kızlar ya allah hepimize tattırsın bu güzel duyguyu...ohaoldumsmile

merhaba kızlarrr nasılsınız bakalım..

ben gecen salı dr. gittim..tahlillerimi filan gösterdim daha önce yapılmıştı..genetik araştırmam kromozon bozukluğu testim falan filan herşey baktı dr. şaşılacak birşey hiçbir sebeb olmadığı halde neden bu şekilde 3 gebelik kaybın var dedi..sonra işte benim tavsiyem dedi hiç riske atma tüb bebeği düşün dedi.zaten 5 yıl içersinde bu kayıblar seni iyice üzmüştür artık üzülme diyor...önce ay klomeni bırakmıştım 3 ay klomen vucuttan kendisini atmazmış 3 ay beklicem yumoşlar düzene girince tüb bebeğe başlıcaz hayırlısıyla inş..
ama inş. meleğim hiç tüb bebeğe gerek kalmadan annecine gelir..
dr,um normal yollada kalırsın ama bu sürec seni cok yıpratıt dedi ve eşimlede düşündükki tüb bebek olsun diyoruz yeter artık cektiğim acılar..
allahım inş. hepimize hiç bekletmeden bebekleri nasip eder..

cnm ya çok üzüldüm allah yrd olsun zor hakkaten ya
ama ümmü sübyan diye bişey duydunmu bu da olabilir düşük nedeni
inş kendiliğinden gelir kuzucuğunuz

cnm ya çok üzüldüm allah yrd olsun zor hakkaten ya
ama ümmü sübyan diye bişey duydunmu bu da olabilir düşük nedeni
inş kendiliğinden gelir kuzucuğunuz

canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun..:Saruboceq:
evet ümmü sübyanı duydum galiba hamile kalınca yapılıyomuş o muska inş. hamile kalırsam yaptırıcam ne dr. ne hocadan vazgecicem yani..boshayallersmile
amin canım inş..kuzum annesine zorluk cıkarmadan gelir.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

!!!!!!!!!! AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER !!!!!!!!!

__________________________________________________ __( :SONUÇ:

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME................. ..........5 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah .................................................. ..............10 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

minimim .................................................. ...............26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME............................. .22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME................... ...........5 ağustos.........................

YAMAN .................................................. .................24 ağustos........................

endleeslove .................................................. ...........13 ağustos........................

yuba .................................................. .......................3 ağustos..........................

turabi .................................................. .......................2 ağustos.........................

ayisigim .................................................. ..................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME............................. ........13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

juse.................1.DENEME..........................................4 ağustos

canım benim 11 ağustos yaparmısın beim günümü...16.denemem ayrıca..klomen çatlatma iğnesi

Mrb arkadaşlar beni de ekler misiniz.15 Ağustos ve 12. denemem...1 yıldır uğraşıyoruz olmuyor Rabbim inş bu ay nasip eder ve bu güzellikleri paylaşırız burada...

!!!!!!!!!! AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER !!!!!!!!!

__________________________________________________ __( :SONUÇ:

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME................. ..........5 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah ......................16.DENEME................... .....11 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

minimim .................................................. ...............26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME............................. .22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME................... ...........5 ağustos.........................

YAMAN .................................................. .................24 ağustos........................

endleeslove .................................................. ...........13 ağustos........................

yuba .................................................. .......................3 ağustos..........................

turabi .................................................. .......................2 ağustos.........................

ayisigim .................................................. ..................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME............................. ........13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

lusi54 ..................3.DENEME........................ ...............13 ağustos.........................

Derin26 .................2.DENEME......................... ..............20 ağustos.........................

denizcim ................12.DENEME......................... ............15 ağustos.........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…