Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sabah yapilan testler idrar koyu oldugu icin lh icin skntili. Gece yapilan testlerde vücutta sivi alimi oldugu icin gun boyu o yuzden yanlis cikarabilir. Zaten o yuzden deniliyor. Lh hormonunun vucutta yukseldigi ve catlasa dahi yumurtanin hemen dusmedigide söz konusu. Geçen ay catlama oldu yumurtamda doktor takibiyle ve ben o yoğun akintiyida gordum lekeli sekilde onun bir gun oncesi ve 2 gun sonrasi lh hormonum 2 gün daha pikti mesela Arkadasin dedigi saattede yanlislik yok senin dedigin saattede yanlislik yok. Doktor bana kagidi verdiginde ( profoser inferlite ve tup bebek uzmani) dedimki hocam ben sabah kalkiyorum ilk degil sivi alimina dikkat edip 2. İdrarla yapiyorum lh testini dedigimde her gun saatlerin hemen hemen ayniysa bi problem olmaz dedi. Yani vucuda cok sivi alip gün sonu yada sabah ilk idrar olmadiktan sonra sorun olmaz

Yok sen yanlış bilgi diyince şaşırdım
Her test aymı degil
Ve her doktor aynısını demez
Evet saatler doktorun demesi belki sana komik geldi
Ama bana öyle demişt

Yok sen yanlış bilgi diyince şaşırdım
Her test aymı degil
Ve her doktor aynısını demez
Evet saatler doktorun demesi belki sana komik geldi
Ama bana öyle demişt
Burdada bana verdigi kağıtta doktorun dediği saat ortalama bir saat sabah yapilan testlerde aksam tekrarlamak gerekebilir bu ortalama saat günde 1 sefer yapilsa yeterli olabilir seklinde yazilmis

Merhaba canım beni de ekler misin bat 11 Ağustos

Selam kizlar bende 2.bebegim icin ugrasiyorum 2014 eylul dogumlu kizim var nisan ayindan bu yana istiyorum koronadan dolayi korunduk simdi Allah izin verirse 2.dusunuyoruz verimli zamanlari degerlendirmedik bu ay ama Rabbim ne zaman ol derse olur o yuzden moralimi bozmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…