Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Solda 29 sağda 16 mm vardı sol kasığım çok ağrıyordu göğüslerimde ağrıyor

Arkadaslar sadece sol gogus agrisi ve hassasiyeti var cok yogun bir sekilde. Su andan itibaren adete 3 gun kaldi. Adet belirtisidir degil mi?

Canim bu arada benim bat i 5 agustos olarak duzenleme sansin var mi?

Canım bilemeyiz ki illa adet olcak diye bir şey yok. Belirtiler ikisine de yorulabilir. Regl olana kadar umut var
Evet ama tek tarafli gogus agrisi tanidik degil benim icin. Normalde her ikisinde de olurdu hassasiyet. Acikcasi acaba bir rahatsizlik vs mi diye de dusunmeye basladim bunlardan haric ilk defa boyle oldu

Evet ama tek tarafli gogus agrisi tanidik degil benim icin. Normalde her ikisinde de olurdu hassasiyet. Acikcasi acaba bir rahatsizlik vs mi diye de dusunmeye basladim bunlardan haric ilk defa boyle oldu
Sanmam canım kötü bir rahatsızlık olduğunu adet olursan elle bir kontrol et memeni ya da doktoruna danış için rahat etsin. Içini rahat tut lütfen.

Canım üzme kendini boş yere benimde adete 3 gün var sadece sağ göğsümde sızlama ve hassasiyet var bazen olur öyle inşallah bebeğin seninledir adet gelene kadar umut hep var ❤

Elinle muayne et kuzum. Benimde emzirme donemimde mastit olmustu sol göğüs ve seneler gecti halen daha ara ara cok agri yapar ve şişme olur. Kontrollerimde usg de falan bisey cikmadigi halde. İnsallah seninki bebistendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…