Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sanmam canım kötü bir rahatsızlık olduğunu adet olursan elle bir kontrol et memeni ya da doktoruna danış için rahat etsin. Içini rahat tut lütfen.
Tamam insallah cok tesekkur ederim🥰
Canım üzme kendini boş yere benimde adete 3 gün var sadece sağ göğsümde sızlama ve hassasiyet var bazen olur öyle 🤗 inşallah bebeğin seninledir adet gelene kadar umut hep var ❤
ayy insallah ilk defa boyle bir sey duydum sizden duygulandim🥰 insallah benimledir
Elinle muayne et kuzum. Benimde emzirme donemimde mastit olmustu sol göğüs ve seneler gecti halen daha ara ara cok agri yapar ve şişme olur. Kontrollerimde usg de falan bisey cikmadigi halde. İnsallah seninki bebistendir
Herhangi bir kitle vs yok zaten cok temas da edemiyorum asiri hassas su an. Ya insallah agzinizdan bal damliyor 😍

kızlar selam nasılsınız?
istanbuldan döndüm her sayfayı okuyamadım ama sanırım aramızda hamileler var :)
hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagınıza almak nasip olsun inşallah

ben ovulasyon testi yapmaya basladım adetten hemen sonra iki çizgi eşit derecede koyu olmasa da koyuya yakın en azından belirgindi 2 gün üstüüste , normalde bugun ya da yarın ovulasyon gunum 28 gunde bır regl oldugum ıcın 14. gunde ovulasyon olmalıyken dün ve onceki gun ovulasyon testinde nerdeyse hiç çizgi yoktu sizce neden böyle bişey oldu yumurtlayamadım mı acaba :)

Canım benim tecrübe ettiğim iki marka var ikisi de sonuç veriyor biri birgebeningünlüğü biri minnak kurabiyeler diye sayfaları var instagramda. Ama minnakkurabiyeler sayfasının sahibi Sevgi ablanın ilgisi testlerin önünde bir güzellikte ne sorarsan en hızlı şekilde cevap geliyor ses kaydıyla tek tek anlatıyor. Adet bitince başlıyorsun her gün aynı saatte sıvı alımını öncesinde keserek yapıyosun t çizgisi c kadar koyu olunca pik oluyo silininceye kadar devam ediyosun silindikten sonraki günü ve o günleri değerlendiriyosun. İnşallah anlatabilmişimdir 💐
İki sayfanın da test fiyatlarından bilginiz var mı peki

Selam kizlar bende 2.bebegim icin ugrasiyorum 2014 eylul dogumlu kizim var nisan ayindan bu yana istiyorum koronadan dolayi korunduk simdi Allah izin verirse 2.dusunuyoruz verimli zamanlari degerlendirmedik bu ay ama Rabbim ne zaman ol derse olur o yuzden moralimi bozmuyorum
hiç bozmayın moralinizi inşallah o zamanını bekliyordur size gelmek için

O omur ozguven merhabalar ben size bir şey danışmak istiyorum, dün ateş ölçmeyle ilgili yazmıştınız ben de dün sizin mesajınızdan önce bi ölçmüştüm öylesine dün 6dpo idi implantation dip falan olur mu acaba diye yanlış hatırlamıyorsam dün ağız içi 36.5ti bu sabah 36.8 bu anlamlı bi artış mı acaba tecrübelerinize göre şimdiden teşekkürler 💐
bat ne zamandı tam olarak?

Buradaki mesajlari da okuyorum. Okudukca daha cok stres oluyorum. Maalesef gebelik oyle iki ay oncesine kadar zannettigim gibi kolay bir sey degilmis hatta cok cok zor bir sey mucize yani😞
öyle hemen üzme canım kendinizi lütfen bu dönemler stresli dönemler ama arkadaşa soruyorum o dönemler bile çok güzel hislermiş diyor inşallah kavuşursunuz bebişinize rabbim çok aratmadan kavuştursun inşallah

Bu arada benim bat 28 ağustos ama adet gecikmeden test yapmıycam bende bu ay. Çünkü 2 aydır sayısız test yaptım ve bu beni çok strese soktum. Bir de testleri ışığa tutuyorum hafif çizgi varsa diye, paranoyak oldum. Çoğunuzun sonucunu göreceğim burda, belirtileri felan 😇 benim için çok güzel oldu, tek başıma düşünmekten deli oluyordum. İnşallah bolbol güzel haberler alırız 😇 sağlıkla gelsin bebişlerimiz❣️ Bu ay ovulasyon testi yapıcam ama onu buraya atarım, geçen ay piki anlayamamışım kaçırdım

X