Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
Childdevelopment Childdevelopment 3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@santrifuj6 Ağustos
beautifulwoman beautifulwoman 6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 9 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos
@tubacikom19 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
1 agustos benide eklermisiniz

Kimyasal gebelik geçiyorum hala tsm bitmedi.guzel haberler için gelirim inşallah beni de yazın listeye 🤗 batımi bilmiyorum ama

Canım tam catlama günü yapsan da nasipte yoksa olmuyor ben aylarca kullandim ovülasyon testini düzenli iliski varda gerek yok. Yumurtlama masajini denedim çok kasık ağrısı yapti. Soğan kürü de göğüste akinti(prolaktinimi yükseltti) adetimi 5 gün geciktirdi gebeyim sandim ama adet oldum sonra bence problemun yoksa hic.kurlere bulasma
Haklısın ya gerçekten artık oluruna bırakıyorum

İnşallah canim ama ben artik pek sanmıyorum olmuyor yani 😂
Yaaa öyle düşünmek yok işte, en iyi örneği benim. Ben de imkansız diye bakanlardanım. Doktorlar da ilaçsız yumurtan gelişmiyor, doğal yolla pek mümkün değil diyordu. Doğru zaman olgusuna o kadar inanıyorum ki.. çünkü stresten uzak kaldığım, hayatımdan buna sebep olan faktörleri çıkardığımız ay oldu bu sürpriz. Olacak tatlım, olmaması için bi sebep yok iyi düşün iyi olsun 🙏❤️

Yaaa öyle düşünmek yok işte, en iyi örneği benim. Ben de imkansız diye bakanlardanım. Doktorlar da ilaçsız yumurtan gelişmiyor, doğal yolla pek mümkün değil diyordu. Doğru zaman olgusuna o kadar inanıyorum ki.. çünkü stresten uzak kaldığım, hayatımdan buna sebep olan faktörleri çıkardığımız ay oldu bu sürpriz. Olacak tatlım, olmaması için bi sebep yok iyi düşün iyi olsun 🙏❤️
Evet sebep yok aslinda kendime sebep çıkarıyoruz burdan görüyorum insanlar ilac kullaniyor tedavi vs oluyor biliyorm problem yok ama diyorum acaba bende de mi bu var bu var 😂

X