Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Yok hayır uyanıktım gerek yok dediler seni sakinleştiriyorlar zaten merkez cok temiz çok anlayışlılar benimkini Dr İclal ışıklar cekti sıvıyı veriyor zaten ben farketmemişim bile sol tüp açık dedi 1 dk sonra ama sağda geçiş yoktu bende izliyordum orda 15 dk uğraştı sağı da öyle açtı sağ açılırken birazcık çok hafif sancım oldu
Anladım canım
Ücreti ne kadardı peki ?

Evet canım var gibi kan ver bence
Gebelik gözüküyor canim. Adet gününde kan ver bence
Saolun kızlar baktığınız için :) inşallah kimyasal felan değildir çok silik olduğu için biraz tedirginim. Şimdi kan testi versem muğlak bir sonuç çıksa daha da strese girermiyim diye düşünerekten iki üç gün daha bekleme konusunda kendimi ikna etmeye çalışıyorum 😅

Nasil cekiyolar bu hsg yi adetin kacinci gunu cekiyolar ben dun kanamam oldu ama bugun yok dedim. Iyi o zaman kanaman olunca ara dediler
Canım ben adetin 7. Günündeydim çektirdim 7 -10. Günlerinde cekiyorlar vajinal ultrasona girdin mi hiç aynen onun gibi ama bunda çatala değil sedyeye yatıyorsun üstünde makinalar bi katater takıyor ama asla acımadı Kokulacak bir şey yok yani 10 dk sürmüyor

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
S sultansultan90 1 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
M Mavimiresl 2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
@santrifuj6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
B BirMucizeOlsunb 18 Ağustos
@tubacikom19 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@pozitifbiri
Benide eklermisin bat 1

Amin çiçeğim. Bu mfk ürünleri yumurtlamayi ve regli geciktiriyormus dikkat et günlerine
Bende öle bişe olmadı kuzum mfkyı en iyi ben bilirim mübarek 3. Ayım cnku mfkyla 🤣🤣 bende tam tersi erken yumurtlama görmüştüm geçen ay o yüzden 3-4 gün erken gelmişti reglimde

Canım ben adetin 7. Günündeydim çektirdim 7 -10. Günlerinde cekiyorlar vajinal ultrasona girdin mi hiç aynen onun gibi ama bunda çatala değil sedyeye yatıyorsun üstünde makinalar bi katater takıyor ama asla acımadı Kokulacak bir şey yok yani 10 dk sürmüyor
Herseyimizi mi çıkarıp yatiyoz ya cok heyecanlandim, bide erkek doktor bakarsa

merhabalar sizlere bir sorum olacak.yumurtlama haftasında 3 kez falan korunmasız ilişki oldu.benim yumurtlamadan 3 4 gün sonra başlayan gögüs agrılarım oldu.şiddeti gittikçe arttı ve inanılmaz dolgunlar.sabah yataktan kalkınca ağrısı mahvediyor.regl belirtisi bu kadar erken başlar mı yoksa hamilelik mi ?

Saolun kızlar baktığınız için :) inşallah kimyasal felan değildir çok silik olduğu için biraz tedirginim. Şimdi kan testi versem muğlak bir sonuç çıksa daha da strese girermiyim diye düşünerekten iki üç gün daha bekleme konusunda kendimi ikna etmeye çalışıyorum 😅
Mutlaka bekle biraz

X