Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bir şey danışmak istiyorum bugün adet oldum bitince devam edicez bebek çalışmalarına 🤭 ikinci denememiz olucak inşallah geçen sefer adet bitiminden hemen sonra bir gün arayla ilişki olmuştu bu seferde ovulasyon testiyle mi yapsam diyorum ama bir yanda da sürekli bir şeyler takip edip kendimi strese sokmak istemiyorum ovulasyonsuz da gün aşırı ilişkiyle yumurtlamayı yakalayamaz mıyız 🥰

Kızlar bir şey danışmak istiyorum bugün adet oldum bitince devam edicez bebek çalışmalarına 🤭 ikinci denememiz olucak inşallah geçen sefer adet bitiminden hemen sonra bir gün arayla ilişki olmuştu bu seferde ovulasyon testiyle mi yapsam diyorum ama bir yanda da sürekli bir şeyler takip edip kendimi strese sokmak istemiyorum ovulasyonsuz da gün aşırı ilişkiyle yumurtlamayı yakalayamaz mıyız 🥰
Yakalarsin canim sperm vajinada 5 gün yaşıyor zaten bosver ovülasyon yapip strese girme

Topik kovalamaktan sıkılmış ve bunalmış arkadaşlar gördüm . Bende bugün canımın sıkıldığını anlatayım bari . Bir arkadaşım tez sunumuna kucağında 3 aylık oğlu ile gitmiş. Resmini attı. Öyle özendim öyle özendim ki anlatamam. 1 yıldır evliyim. İlk zamanlar hiç istemedim. Ayrıca pek bilgim de yoktu . Sonra ki aylarda da birseyler ögrendim . 7 ve 8 aylarda da artık ovulasyon ,kan testleri , adet gecikmesi , takvim sayması bla bla bla ... sonra baktım hiç bir sorun yok. Hormonlar normal , eşimden bir sorun yok . Pcos , miyom vs gibi bir problemde yok bende herseyi bosverdim . Hatta bugüne kadar hiç bu kadar boşlukta hissetmedim. Geçen ay hsg cektirdim. Günler geçmiyor bir türlü . Bekliyorum ama olmazsa üzüleceğimi çok iyi biliyorum. Biraz yoruldum galiba. Bu hisler ondan olabilir. Umarım en kısa sürede hayırlısı ile hamile kalabilirim bende. Rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın. Bu arada benim bebiş annesine sabır dersi veriyor. Zira ben bu kadar sabırlı biri değildim. Gelmeden beni eğitmeye başladı bile kerata 😂

Aynı hastanede mi yaptırdınız? Çünkü laboratuvara göre ölçümler değişebilir ve genelde ilk sonuç baz alınır 1.42 rezervenin gayet iyi durumda olduğunu gösterir.
Farkli hastanelerde yaptırdım, herkes bu degerin iyi olduğunu söylüyor ama iste bide düşüncelere soz gecirebilsem

Farkli hastanelerde yaptırdım, herkes bu degerin iyi olduğunu söylüyor ama iste bide düşüncelere soz gecirebilsem
Allah korusun benim gibi 0 kusurlerde olsa napacaktin doktorum tek başına amh önemli degil dedi ama başka değerlerde kötüyse ozaman tetikliyormus Bende çok okudum burda 0.4 le bile normal gebe kalan

Kızlar 7 ay önce hsg çektirdim hsgden 2 ay ay sonra hamile kaldım ama düştü doktor 3. Kez femara kullandırıyor şu an ve olmazsa hsg dedi şok oldum iğne tedavisi sonra diyor sizce para mı var işin içinde anlamıyorum eşimde istemiyor çok üzülüyorum diye iğne tedavisi veren başka bir doktora mı gitsem artık tez yazdım bu konuda bir de daha önce iğneyle hamile kalmıştım bugün gittim konuştum normalde günde 2 kez olan femarayı 3 kez kullandıracak bu ay

yakın arkadaşlarımdan biri ağır pko 3üz doğurdu diğernine amh değeri 0.7 o da iğneyle ikizlere hamile bana yardımcı olur musunuz kafayı yicem🤦🏼‍♀️

X