Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

6 Ağustos benide ekler misiniz

Bat a 1 gün kaldı. Adet öncesi göğüslerim ağırırdı şu an hiç ağrı yok kasık ağrıları devam ediyr ama . test yapmamak için zor duruyorum

İnnovitayı ben denedim 4 ay ve ovitrel..ama letu hiç doktor bana yazmadı..femara bile yazmamış..diyorum acaba deneyimmi onları

Benmde 8 gün kala 2.30 çıkmıştı. Şu an 1 gün kaldı inşallah gebelik vardır

Kızlar ya bişey soracam dün yumurtlama günümde feci bir sancı girdi yarım saat sürdü bugün yine çok sancım var kasıklarm aşırı ağrıyor ilk defa böyle oluyorm var mı benim gibi?

S sultansultan90 aşkoo hamiş arkadasim benimmm bisey sorcam letu ictim bugun ya bende uyku hali yapti fena gözümü acamiyorum. Cocuklari kresten almaya gitcem zor kalktim inanki sende de yapmismiydi böyle bi durum.
Yapıyo kuzum mal ediyor insanı valla benim psikolojim bozulmustu klomen letu femaradan bu ay çatlatma kullancak mısısn peki asko

Ayy hayirli olsun insallah ne guzeel kan testinde de cikmamasi cok enteresan olmus. Demek ki sizin gec dollenme olmus. Benim gec dollenme degil ama ona eminim

Evet geç döllenme ymiş. Ama 5 aylık gebeyken kaybettim bebeğimi şimdi yine buralardayım işte
Yaa cok gecmis olsun. Rabbim bir daha yasatmasin. Bu ay ins hamilelik olur yine. En azindan hamile kalabiliyorsunuz. Biz daha yeni basladik ama aklimda bu sorular dolasiyor cogu kisi hamile bile kalamiyor maalesef daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…