Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kizlar bugun letuya basladim adetimin 2. Günü.. Netten innovitaninda ovulasyon testini siparis verdim. Takip etmen gerekli dedi doktor. Ayin 16sinda randevum var ama doktor adet tarihime göre 16 demisti. Ben 2 gun onceden adet oldum Bakalim bu ay neler bekliyor beni

ayyyy yeni ay yeni heyecanlar hadi bakalım. Ben de innovita ile takipteyim bize uğurlu gelsin ya

Ben bugün test yaptım çift çizgi öğrendim inşallah dizinde öyle olur bence korkmayın yapın benimde 2 gün gecikti reglim

ayyyy yeni ay yeni heyecanlar hadi bakalım. Ben de innovita ile takipteyim bize uğurlu gelsin ya
Yaa hosgeldin kuzu ozlendin valla. Nasilsin. Bu arada benimde hsg sonrasi cok degisikti adetim ve erken regl olmustum. Bende bugun innovita siparis verdim insallah cabuk gelir. Cuma tatile cikicam

S sultansultan90 aşkoo hamiş arkadasim benimmm bisey sorcam letu ictim bugun ya bende uyku hali yapti fena gözümü acamiyorum. Cocuklari kresten almaya gitcem zor kalktim inanki sende de yapmismiydi böyle bi durum.

Yaa hosgeldin kuzu ozlendin valla. Nasilsin. Bu arada benimde hsg sonrasi cok degisikti adetim ve erken regl olmustum. Bende bugun innovita siparis verdim insallah cabuk gelir. Cuma tatile cikicam
ooo tatilde bam güm bam güm hadi bakalım Gerçi yumurtlamaya denk gelmez heralde ama olsun. Hsg bizi bi garip yaptı tövbe ya. İnşallah yumurtlama olur da güzellllce bi buradan anneler topiğine gideriz. Ve ben de özledim çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…