Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bi şeh sorucam bu geç döllenme olayı yumurtlama tarihinden emin olunmayan durumlar için geçerli olan bi şey di mi, yani yumurtlamasını bilen kişiler için geç döllenme diye bi şeyden söz edilebilir mi

Yumurtlama takibi yapılıyorsa eğer her zaman çıkan tarihten daha ileri tarihte yumurtlama olduysa geç döllenme olabilir ama hiç takip yapmamış birisi için yumurtlama erken de olabilir geç de

Kendin anlamayabilirsin kist olup olmadini ben de.kist oluşmuş ancak benim adetlerim başlarda düzensizlik yada çok şiddetli ağrı olmuyordu çocuk istiyorduk 1 yıl olmayınca gittim kistim olduğunu öğrendim doktor şaşırmıştı hiç ağrı olmadı mı diye

2017 yılında evlendik 5 yıllık evliyim 3 yıl eşim korundu 2020 yılının eylül ayında çocuk düşündük hormon testi herşey yaptırdım temiz çıktı 2021 nisan ayında hamile kaldım ama kimyasal gebelikti doktor kendi düşer dedi ilaç filan vermedi düşükten sonra hiç korunmadım sonra temmuz ayında tekrar hamile kaldım 10. Haftaya gelene kadar çocuk bir türlü görünmedi doktor net birşey söylemedi sanırım boş gebelikti 6 ay korunmam gerektiğini söyledi eylül sonu kürtaj oldum herşey normaldi kasım ayında korona atlattım ağır geçirdim 15 gün hastanede yattım ağır ilaçlar kullandım atlattım bu sene mart ayında başladım ve şuana kadar hala birşey yok kusura bakmayın uzun oldu kendimi ifade etmek istedim

2017 yılında evlendik 5 yıllık evliyim 3 yıl eşim korundu 2020 yılının eylül ayında çocuk düşündük hormon testi herşey yaptırdım temiz çıktı 2021 nisan ayında hamile kaldım ama kimyasal gebelikti doktor kendi düşer dedi ilaç filan vermedi düşükten sonra hiç korunmadım sonra temmuz ayında tekrar hamile kaldım 10. Haftaya gelene kadar çocuk bir türlü görünmedi doktor net birşey söylemedi sanırım boş gebelikti 6 ay korunmam gerektiğini söyledi eylül sonu kürtaj oldum herşey normaldi kasım ayında korona atlattım ağır geçirdim 15 gün hastanede yattım ağır ilaçlar kullandım atlattım bu sene mart ayında başladım ve şuana kadar hala birşey yok kusura bakmayın uzun oldu kendimi ifade etmek istedim Rabbim herekese nasip etsin dua edelim

kızlar bugün akıntım olunca ovülasyon testi yaptım az önce bu şekilde çıktı yumurtlama mı olmuş demek biraz tecrübesizim

Eklentiler

• dd.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 39
Bak bunu gördüm inşallah bebişin seninledir

bunu daha daha iyi gördüm hemen sorayım belirtilerin nelerdi günün geçti mi vs
inşallahhh çok teşekkür ederiiiimmm :) cumartesi günü tüm gün kasıklarım ağrıdı sağ tarafıma doğru, dünde akşam biraz ağrı yaptı yine onun haricinde herhangi bir belirtim hiç yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…