Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

BAT yarın benim. Merak ediyorum özellikle hamişler herkes halsizlikten falan bahsetmiş belirti olarak benim gibi normale göre fazla enerjik olup hamile olan varmı🤭

Ben 4 gün regl sancısı girdi cıktı sürekli bacaklarıma indi oldum sanıyodum hep ped tasıyordum ama dün gebe olduğumu öğrendim ins sizde olesinizdir
Benim de regle bir hafta var, bazen sol bazen de sağ kasığıma sancı giriyor, uzanınca gerilemiyorum kasıklarım ağrıyor ve doluluk hissi var, sende de olmuş muydu canım, mesela şuan otururken bile sol kasığıma hafif sancılanıyor. Her şeyi gebeliğe yormak istemiyorum aslında ama benim 1 Hafta öncesinde bu şekilde belirtiler olmazsa regle 1 ya da 2 gün kala sancılarım başlardı göğüs hassasiyetm de bir hafta öncesinde başlardı ama şuan hiç göğsümde ağrı VS herhangi birşey yok

Bat tarihim 5 inde kızlar bu test 10 dk sonra çıktı 2. Sıradaki resim ilk 3 dkda çıktı yorumlarınızı alabilir miyiimmm ???? 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20220801_123716.jpg
    IMG_20220801_123716.jpg
    152 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_20220801_122953.jpg
    IMG_20220801_122953.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 102
Benim de regle bir hafta var, bazen sol bazen de sağ kasığıma sancı giriyor, uzanınca gerilemiyorum kasıklarım ağrıyor ve doluluk hissi var, sende de olmuş muydu canım, mesela şuan otururken bile sol kasığıma hafif sancılanıyor. Her şeyi gebeliğe yormak istemiyorum aslında ama benim 1 Hafta öncesinde bu şekilde belirtiler olmazsa regle 1 ya da 2 gün kala sancılarım başlardı göğüs hassasiyetm de bir hafta öncesinde başlardı ama şuan hiç göğsümde ağrı VS herhangi birşey yok
Saglı sollu kasık batmalarım oldu canım benimde ins bebiştendir 🫶

X