Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bugün gecikmenin 3. Günü ilk defa yaşıyorum saat aksamazdi sabah test yaptım gene hiç gölge bile yok neden olur aceba gelecek gibi bı ağrı sızı da yok

Kuzum telefon açıp istesene kız bence de normal değil ama korkutma da kendını hag den sonra yapılıyor korunmamazlık olmuyo nasibi şimdidir belki kötü düşünme yanı
ya olursa canı sağ olsun isterim olsun zaten bana kalsa doktoru dinlemicektim korunmayacaktım hiç ama eşim çok korkuyor ya bişi olursa diye ben hamile değilsem gecikmenin sebebinden korkuyorum sadece

Bende bugün gezmeye karar verdim ki zaman geçsin
Uöarım hemen geçer ve adet olmam
Olursam da nasibim yokmuş bu ay
Bugünkü belirsizlikten dolayı da umarım sigara içmemeyi başarırım
umarım bırakırız bende içiyorum ve hamile kaldığım gün bırakıcam eşime söz verdim bide üstüne

ya olursa canı sağ olsun isterim olsun zaten bana kalsa doktoru dinlemicektim korunmayacaktım hiç ama eşim çok korkuyor ya bişi olursa diye ben hamile değilsem gecikmenin sebebinden korkuyorum sadece
Korkan kuzum belki stres yaptın hsg de felan hersey etkılemıs olabılır dur bakalımm çıkar yakında haberı

umarım bırakırız bende içiyorum ve hamile kaldığım gün bırakıcam eşime söz verdim bide üstüne
Ben fazlasıyla azalttım da hala içiyorum
Vicdan azabı duyuyorum sonra da zor işte aniden birakmak
Birisi yakınımda bile içince canım cekiyor

Bende de adete 2 gün kala çıkmamıştı
Belki bu geç döllenme dedikleri olaydır
Bende 1 gün kala yaptım çıkmadı o gün doktora git istim konrtol için ilk kez beta bakmadi ama adet yakın dedi öyle diyince umudu kesmiştim ama hala gelen giden yok bugün de çıkmamasına şaşırdım ilaç vs de kullanmadım gecikmesi için sebep arıyorum ama

hahahaha ya ha bugün olurum ha yarın olurum dedim hiçte beklemiyorum nasılsa 1 senedir çatlatma iğnesi olmama rağmen hamile kalamıyorum diyip saldım ondandır hahahaha
Ayy vallahi bravo sana,hayretler içindeyimbu forumda ilk kez senin gibi sabrli,adet geçmesine rağmen test yapmayan birini göruyorum belirtilerin nedir?hadi bi koşu git alda gel testi

Ayy vallahi bravo sana,hayretler içindeyimbu forumda ilk kez senin gibi sabrli,adet geçmesine rağmen test yapmayan birini göruyorum belirtilerin nedir?hadi bi koşu git alda gel testi
Çok sabırlıyımdır bu konuda ya germem pek kendimi. Ya ben katır gibiyiimdir çok duygusal vs. değilimdir ama çok çabuk sinirleniyorum alınıyorum ve ağlıyorum ben böyle biri değilim normalde başkada bir belirtim yok açıkcası

Al işte hormonlar yapmiş yapacagini
Nolur ya hadi git test al yap

Çok saçma bir sistemleri varmış sonuçta hepsi o istemi yapabiliyo ve senin böyle bir ihtimalin var rahatsızlığın var ben anlamıyorum bazen minik bir istem için neden bu kadar sorun çıkardıklarını
Ben bile anlamadım sen düşün ağrıdan kivraniyorum ve hala adet olmadım sancı da yok belirti de yok yani ne adet belirtisi var ne gebelik sancı manci kalmadı ilaçları aldım sadece damla kullanicam kulağım için diğerlerini adet olursam kullanacam dayanılacak bir ağrı değil düşmanıma vermesin Allah herkes var gebelik antibiyotik yutma diyo benden daha çok eminler düşünün oysa ben hissetmiyorum ki bişey sadece deli gibi kulak ağrısı var iltihap varmis kulağımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…