Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah vardır canım elinde hiç gebelik testi yok mu ovulasyon yanıltıcı olabiliyormus

İnşallah vardır canım elinde hiç gebelik testi yok mu ovulasyon yanıltıcı olabiliyormus
Şöyle 2 gün önce gebelik testi yaptım fakat saatler sonra silik çizgi vardı çöpe attığımda o yüzden hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bat çarşamba günü o gün veya o günden sonra yapmayı düşünüyorum tek gebelik testim var şuan çünkü

Bişey kalmamış ya inşallah Çarşamba günü pozitifi görürsünüz

Test yaptınız mı peki bari siz kaset test yapsanız belki de gerçekten gebesiniz ve ona göre tedavi olmanız gerekiyo ama bunu geciktiriyolar
Kuzum cuma günü kanda çıkmayınca ki 4 gün kalmıştı adete yoktur diye düşünüyorum olsa çıkardı zaten kızım bata 4 kala kanda 2.92 ile çıkmıştı bu sefer değer 0.1 olsa çıkardı ya eğer yarın adet olmazsam test yapcam çıkmazsa gebelik antibiyotik öyle kullancam

Kuzu simir temiz cıktı kızzz doktor öbür ay gel dedi athena. Aldım işte dikkat edicem bu ay ekstra ekstr bak gör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…