Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bende siskinlik simdilik olmadı, gecen ay neydik be bomba gibi:)

Benim yumurtalığimda ağrı oldu alt kasik, sağlı, sollu.
Bugun pikti.

Kuzum bu ağrilar olduğunda ilişkide de acı oluyor mu sende?
Benim bir kaç gündür bayağı oldu.
Hayir tam tersine iliski daha kolay oluyor. Yani o durumu etkilemiyor kasik agrilarim falan🥰

Arkadaşlar günaydın bu sabah ki artımed kaset testim pozitif çıktı. Demek ki bebe time da yanıltmıyor. İki gün önce bebe time yaptım silik çızgi çıktı. Dün attınmed erken gebelik yaptım silik çıktı bugün bunu yaptım. Yarın bat. Yarın kan veririm inşallah 🌺

Eklentiler

• 5075828F-132E-41B8-B7B9-B07E33E8D867.jpeg
    5075828F-132E-41B8-B7B9-B07E33E8D867.jpeg
    205 KB · Görüntüleme: 79
Arkadaşlar günaydın bu sabah ki artımed kaset testim pozitif çıktı. Demek ki bebe time da yanıltmıyor. İki gün önce bebe time yaptım silik çızgi çıktı. Dün attınmed erken gebelik yaptım silik çıktı bugün bunu yaptım. Yarın bat. Yarın kan veririm inşallah 🌺
Gözünüz aydın güzel haberlerinizi bekliyoruz

arkadaşlar,geçen hafta bat zamanı erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı bugün 6 gün gecikmeyle erken gebelik testi yaptım sonuç bu :) ilaç kullanacaktım sivilcem için dedim önce bir test yapayım içim rahat olsun,pozitif görünce çok şaşırdım çünkü 2 hafta önce pıhtılı kanamam olmuştu 4 gün ve doktorum başka bir probleme yormuştu hatta yumurtalıkların polikistik görünüyor demişti o nerden çıktı deyip şaşırmıştım,off şimdi de pcosum mu var diye ağlamıştım.Şuan şaşkın ördek gibiyim,daha kan testi vermedim.
Tebriklerr😍😍😍sivilceniz adete az kala mi çıktı?belirtileriniz neydi?

Günaydın,tebrikler😍😍adetinizin kaçinci günü bugün? belirtileriniz neydi 😍

teşekkür ederim 🥰umarım tüm bekleyenlerin yüreği ferahlar☺️ evet regl olmam gereken ilk gün yaptığımda hiç silik çizgi bile yoktu.şöyle ki kışın eşim varikosel ameliyatı olmuştu,ilaç ve vitamin tedavisi görüyordu ben de 2 ay önce doktora gittiğimde rahim ağzında yaram olduğunu öğrendim,benimki çok büyükmüş gebelikten önce kendi sağlığın için doktor donduralım dedi,donduruldu 1 ay ilişki yasaktı,biz de 1 yıla yakındır deniyorduk,ama artık modumuz epey düşmüştü,dedim artık bu kafadan çıkalım ya hamile olursam diye spor bile yapmıyorum artık yapıcam dedim,3 haftadır atlaya zıplaya yüzüyordum,kilo vereyim diye 2 günde bir 10 bine yakın adım atarak yürüyüş yapıyordum akşamları,bilemiyorum onun mu etkisi oldu.hep okurdum bu sitede tam pes ettiğimiz zaman oldu diye,biz de o raddeye gelmiştik galiba onun etkisi oldu.hatta ben aylardır folik asit d vitamini c vitamini,probiyotik kullanıyordum 2 haftadır onları da bırakmıştım,yazın kesin hamile olurum diye gidip solantenin pregna güneş kremini almıştım,sonra kendime kızdım ne kafalara girmişim diye.eşim de önceden keçiboynuzu çakşır kökü suyu falan içiyordu hatta o da bıraktı içinden gelmiyordu onun da .2gün önce artık bebek kelimesini bile konuşmayalım diye anlaşmıştık😅
Ne güzel yaaaa🥰 senin adına çok sevindim. Herşeyi bıraktığın anda gelivermiş 😊 yani napalim şimdi sen söyle pilatesle beraber bide yüzmeye mi yazilalim 😀😀 rahim ağzındaki yara muayene sırasında rastgele mi görüldü yani sen bı ağrı sızı hissediyor muydun ? Bide dondurdugu neydi anlamadım yumurtlarin mi ?

Tebrikler. Bayağı çıkmış çizgi🥰

Kizlar selam :) 26 Ağustos bat günüm ama dün regl oldum sandim tuvalete gittigimde pembe pembe baslama kanamasi geldi. Sonra ben adet oldum diye ped taktim kasıklarımda agrimda vardı çünkü ama bir kac saat sonra tekrar gittigimde hic birsey gelmemisti ve peceteyle sildigimde kahve rengi akintilar geliyordu gece sökülür diye bekledim ama sabah uyandigimda yine kahve çok az lekelenme geldi. Ama hala kasiklarimda batma var ve regl baslamadi yerlesme kanamasi olabilirmi hic boyle olmazdi direk adetim baslar benim lekenme biterken olur ayriyeten gaz ve siskinligimde devam ediyor yumurtlama zamanimdan beri

Kizlar selam :) 26 Ağustos bat günüm ama dün regl oldum sandim tuvalete gittigimde pembe pembe baslama kanamasi geldi. Sonra ben adet oldum diye ped taktim kasıklarımda agrimda vardı çünkü ama bir kac saat sonra tekrar gittigimde hic birsey gelmemisti ve peceteyle sildigimde kahve rengi akintilar geliyordu gece sökülür diye bekledim ama sabah uyandigimda yine kahve çok az lekelenme geldi. Ama hala kasiklarimda batma var ve regl baslamadi yerlesme kanamasi olabilirmi hic boyle olmazdi direk adetim baslar benim lekenme biterken olur ayriyeten gaz ve siskinligimde devam ediyor yumurtlama zamanimdan beri
Canım selam aslında olabilir kendi vücudunu tanıyorsun hemen gelmesi gerekirken gelmemiş adetin ve daha 3 gün var. Yumurtlamadan kaç gün geçti bı test mi yapsan?☺️

Canım selam aslında olabilir kendi vücudunu tanıyorsun hemen gelmesi gerekirken gelmemiş adetin ve daha 3 gün var. Yumurtlamadan kaç gün geçti bı test mi yapsan?☺️
Yumutlamayi testle takip etmiyorum ama akintimdan anliyorum 8 ve 9 Ağustos'ta yumurta aki kivaminda akintim oldu ve biz 9 Ağustos degerlendirdik. Evet bende vucudumu bildigim icin biraz heyecanlandım dun baya baslama gibi peceteye pembe renk baslangic kanamasi geldi ve ben birden sokulurum dun durdu kahverengiye dondu bugun hala yok umitlenmelimiyim bilmiyorum cok heyecanlandim ☺️

Yumutlamayi testle takip etmiyorum ama akintimdan anliyorum 8 ve 9 Ağustos'ta yumurta aki kivaminda akintim oldu ve biz 9 Ağustos degerlendirdik. Evet bende vucudumu bildigim icin biraz heyecanlandım dun baya baslama gibi peceteye pembe renk baslangic kanamasi geldi ve ben birden sokulurum dun durdu kahverengiye dondu bugun hala yok umitlenmelimiyim bilmiyorum cok heyecanlandim ☺️
Eğer varsa kesin çıkar 14 gün geçmiş üzerinden 😊 inşallah vardır ❣️

Eğer varsa kesin çıkar 14 gün geçmiş üzerinden 😊 inşallah vardır ❣️
İnsallah canim cumaya kadar adet gunum gecene kadar beklemek istiyorum. Çünkü bende çikolata kisti var doktorlar dogal yolla zor olur demişti 6 ay bir deneme suremiz vardi bu ucuncu ayımız bakalım insallah vardir 🙏😇

İnsallah canim cumaya kadar adet gunum gecene kadar beklemek istiyorum. Çünkü bende çikolata kisti var doktorlar dogal yolla zor olur demişti 6 ay bir deneme suremiz vardi bu ucuncu ayımız bakalım insallah vardir 🙏😇
Varsa çok seviniriz ama yoksa da üzülmek yok 😊 sabırla cumayı bekleyecez şimdi. Hadi bakalım güzel haberler verirsin inşallah 😍

hayırlı olsun canım masalllaahh

Günaydın,tebrikler😍😍adetinizin kaçinci günü bugün? belirtileriniz neydi 😍
Günaydın teşekkür ederim 🙏 bat 24 Ağustos. İnanın hiçbir belirtim olmadı fark hissetmedim. Sadece iki gün önce kızım dedi ki anne karnında bebek var yumurta şuan ve büyüyecek ☺️ Bi şüphe düştü içime test yaptım. Bugün kan verdim yazacağım inşallah

Erken gebelik yapsan çıkabilir, yumurtlamadan kaç gün geçti?

X