Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Arkadaşlar günaydın bu sabah ki artımed kaset testim pozitif çıktı. Demek ki bebe time da yanıltmıyor. İki gün önce bebe time yaptım silik çızgi çıktı. Dün attınmed erken gebelik yaptım silik çıktı bugün bunu yaptım. Yarın bat. Yarın kan veririm inşallah 🌺
Tebrikler canım 🧿

Çok üzgünüm, çok şaşkınım hamile olduğumdan neredeyse emindim... Bat tarihimi bekliyordum test için. Hayatımda ilk kez erken adet oldum. Normalde her ay gecikir bu ay çok erken oldu inanamadim cidden. Çok çok ağrım var 😥 bana da okkalı bir ❌ koyabilirsiniz.

Yeni gördüm ne cikti acaba kanda merak ettim sizi inşallah hayırlı olur
Hamile değilim ama bugün 6 gün olacak neden gecikme oldu 2 ay önce düşük yaptım ilk ay tam zamanında geldi bu ay böyle birşey oldu korunmasız ilişkiye girdiğimiz için acaba mi dedim ama kesin hamile değilim bunun gibi birşey yaşayan oldu mu neden regl olmadım ??

Arkadaşlar günaydın bu sabah ki artımed kaset testim pozitif çıktı. Demek ki bebe time da yanıltmıyor. İki gün önce bebe time yaptım silik çızgi çıktı. Dün attınmed erken gebelik yaptım silik çıktı bugün bunu yaptım. Yarın bat. Yarın kan veririm inşallah 🌺
hadi hayırlısı olsun canım belli gayette :) kan ver bakalım haber ver canımm mutlaka :KK200: :KK200: :anneadayı:

İnsallah canim cumaya kadar adet gunum gecene kadar beklemek istiyorum. Çünkü bende çikolata kisti var doktorlar dogal yolla zor olur demişti 6 ay bir deneme suremiz vardi bu ucuncu ayımız bakalım insallah vardir 🙏😇
hadi inşallah olur canım merak ediyorum seni tutmuş olabilir o kanamalarda yerleşme kanamasıdır inşallahhh

hadi inşallah olur canım merak ediyorum seni tutmuş olabilir o kanamalarda yerleşme kanamasıdır inşallahhh
İnşallah canim hep olmaz kafasiyla yasiyoruz 3 aydir doktorlar olabilirde olmayabilirde dedigi icin insallah yerlesmedir cunku ilk defa böyle birşey yaşıyorum lekelenme sekilinde bir gelmeye basladinmi sokulurum direk 24 saati gecti yok hala

İnşallah canim hep olmaz kafasiyla yasiyoruz 3 aydir doktorlar olabilirde olmayabilirde dedigi icin insallah yerlesmedir cunku ilk defa böyle birşey yaşıyorum lekelenme sekilinde bir gelmeye basladinmi sokulurum direk 24 saati gecti yok hala
canım ben inanıyorum senin doğal yollarla olacakk bence yerleşme kanaması olması yüksek tekrardan gelmediyse cuma günü mü yapacaksın canım testi valla ben dayanamazdım helal olsun dayanıyorsun kuzum ya

Günaydın teşekkür ederim 🙏 bat 24 Ağustos. İnanın hiçbir belirtim olmadı fark hissetmedim. Sadece iki gün önce kızım dedi ki anne karnında bebek var yumurta şuan ve büyüyecek ☺️ Bi şüphe düştü içime test yaptım. Bugün kan verdim yazacağım inşallah
Ay ne kadar güzel 🥰😍 çocuklar saf ve masum,o yüzden hiss ede biliyorlar
Kan analizi çıktıginda beni de etiketleyin
Regl ağrısı,kasıkta batmalar göğüs büyüme veya hassasiyet,sivilce vs. Hangileri var?😅

canım ben inanıyorum senin doğal yollarla olacakk bence yerleşme kanaması olması yüksek tekrardan gelmediyse cuma günü mü yapacaksın canım testi valla ben dayanamazdım helal olsun dayanıyorsun kuzum ya
İnsallah canim Allah razı olsun 🙏🥰 benim direk sökülür ve basladi agrilarim var kasıklarda ama baslamadi 24 saat gecti pembe renk akintilardan sonra. Uzak carsi suan yoksa bende dayanamam aracla gitmek gerekiyor 🤭🤭 dahada cok var cumaya 🙈

Ne zaman öğreneceksin orda uzun duracaksan:)
Cuma carsiya gidicez ancak o zaman alabilirim test hem biraz beklemiş olurum çünkü benim çikolata kistilerim var doktorlar beni tup bebege yönlendirmişti dogal yolla olma ihtimali dusuk diye ama biz esimle biraz beklemek istedik 6 ay felan deneme olarak bu 3cu ayimizdi bakalim bir yanim olmaz diyor bir yanim heyecanlandi 🥰

İnsallah canim Allah razı olsun 🙏🥰 benim direk sökülür ve basladi agrilarim var kasıklarda ama baslamadi 24 saat gecti pembe renk akintilardan sonra. Uzak carsi suan yoksa bende dayanamam aracla gitmek gerekiyor 🤭🤭 dahada cok var cumaya 🙈
bebektendir o inşallahh canımmm :) kuzum valla test yaparsan at bize hemen paylaş çok merak ettim cumaya kadar ben bekleyemicem burda orda olsam alır gelirdim hemen test sanaa :KK70:

Canim vücut ısıni ölçsen anlarsin belki
Termometre varmi evde?

bebektendir o inşallahh canımmm :) kuzum valla test yaparsan at bize hemen paylaş çok merak ettim cumaya kadar ben bekleyemicem burda orda olsam alır gelirdim hemen test sanaa :KK70:
Hahahaa canim ya bende valla cok heyecanlandim bu aksam eşimde gelmicek işinden dolayı yoksa carsiya giderdik iki dakika bakalim en kisa zamanda gidip alicam paylasirim tabi paylasmam mi hemen 😂

X