Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bu ay da olmadı :KK43: umudum artık tükeniyor Rabbim sen yardım et :KK43: İsyan etmiyorum ama herkesin boy boy istemese bile çocugu var kaç aydır ugraşıyorum yine olmuyor.. her ay bir ümit diyorum yine olmuyor ne yapacagım bilmiyorum yaşım 28 bende artık anne olmak istiyorum :KK43: :KK43:

Benim de adetime 5 gün var yumurtlama günü yani 12 gün önce ilişki olmuştu ve o günden beri göğüs hassasiyetim hiç geçmedi dün erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugün normal testte de pozitif gördüm. Yarın veya sonraki gün test yaparsanız çıkar diye düşünüyorum.
Oncellikle bebeginiz hayirli olsun..🙂 Birsey sormak istiyorum ayiptir soylemesi peki yumurtlamadan sonra akıntiniz varmiydi ? Bende yumurtlamadan sonra gogus hassasiyeti oldu ama kup kuruyum hic akintim yok ondan olmadi diye ihtimal veremiyorum ?

Ben de sogan kuru yaptim gecen ay. Mesajinizi okuyunca fark ettim, benim de normalde dongum 28’di. Sogan kurunden beri 30 oldu. Ama onceki ay sanirim mevsim degisikliginden 10 gun gecikmisti o aydan sonra yapmistim sogan kurunu
Sogan kuru tam olarak ne ise yariyor rahim duvari incelmesi icin diyen var temizlenmesi icin diyen var

Bu ay da olmadı :KK43: umudum artık tükeniyor Rabbim sen yardım et :KK43: İsyan etmiyorum ama herkesin boy boy istemese bile çocugu var kaç aydır ugraşıyorum yine olmuyor.. her ay bir ümit diyorum yine olmuyor ne yapacagım bilmiyorum yaşım 28 bende artık anne olmak istiyorum :KK43: :KK43:
Lutfen oyle demeyin ne kadar oldu denemeye baslayali

Kizlar sorum var akilima takıldı 😂🥰 benim yumurtalama gunum 8 Ağustos'taydi aksamina seffaf akintiyi gordum gercekten ama o gunu degerlendirmedik. 9 Ağustos gunude şeffaf akintim geldi o gunu degerlendirdik. Sizce bir ihtimal olabilir mi ? Bat 26 Ağustos

Sogan kuru tam olarak ne ise yariyor rahim duvari incelmesi icin diyen var temizlenmesi icin diyen var
Valla benim bir problemim yoktu oylesine yaptim. Her kadinin omrunde bir defa yapmasi gerekiyor diyordu Saracoglu. Fakat hicbir etki gormedim ben tabi bilemiyorum iceriden ne faydali etkiler gosterdi. Normalde adet duzensizligi icin ve bebek olmasi icin yapiyorlar. Benim yaptigim tamamen oylesineydi

Valla benim bir problemim yoktu oylesine yaptim. Her kadinin omrunde bir defa yapmasi gerekiyor diyordu Saracoglu. Fakat hicbir etki gormedim ben tabi bilemiyorum iceriden ne faydali etkiler gosterdi. Normalde adet duzensizligi icin ve bebek olmasi icin yapiyorlar. Benim yaptigim tamamen oylesineydi
Yaa pcoslu bir arkadasim var regl ancak ilaclarla olabiliyodu 2 sene cocuk denedi olmadi en son o kuru denemis denedigi ay hamile kaldi suan 3.5 aylik hamile :) o da demisti temizliyor bence diye merak ettim ama herkese iyi gelmeyebilir ya

Merhaba 4 gün önce kimyasal gebelik sonucu kanamam başladı yanlız iki gündür kanamam azaldı ama hâlâ ağrılarım çok fazla karnımın alt bölgesi ve kasıklarım çok ağrıyor anlam veremediğim bir şekilde karnımın yanları da çok ağrıyor belim kopma derecesinde özellikle çok fazla ayakta kalınca ağrıyor hâlâ kan pıhtısı atıyorum bu normal mi

Yaa pcoslu bir arkadasim var regl ancak ilaclarla olabiliyodu 2 sene cocuk denedi olmadi en son o kuru denemis denedigi ay hamile kaldi suan 3.5 aylik hamile :) o da demisti temizliyor bence diye merak ettim ama herkese iyi gelmeyebilir ya
Buradaki yorumlari okuduktan sonra acikcasi biraz pisman oldum yaptigima. Ama ben doktoruma soylemistim yapmak istiyorum diye o da olur demisti. Hicbir kuru oylesine yapmamak gerekiyormus bunu anladim. İnsallah bir zarari olmamistir bana. Bilemiyorum🤷🏻‍♀️

X