Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar kan testim çıktı. Sat 16 ağustostu anca yaptırabildim testi.

Eklentiler

• 71B879C2-C59C-4946-B51F-13B833661166.jpeg
    71B879C2-C59C-4946-B51F-13B833661166.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 100
Günaydın kızlar,
Regl oldum bu sabah.
Artık bu kadar üstüne düşmeme kararı aldım ve üyeliğimi iptal edicem.
Hepinize şimdiye kadar ki desteği için teşekkür ederim.
Hepimizin en güzel zamanlarda , en güzel haberleri almamızı dilerim.
Hamile olan arkadaşlarım sağlıkla kucağınıza alın inşallah❤️🥰
Hoşçakalın…
Regl olunca bende hep üyeliğimi kapatıyorum sonra geri açıyorum 😂

Mfk ürünlerini kullanan arkadaşlarım reglin 3. Günündeyim. Eş paketi artı adendo sipariş ettik bu ay kullanacağız inşallah. Kullanım şekilleri zamanı hakkında mfk ya yazdık görünce mutlaka cevap yazıyorlar henüz hiç cevapsız kalmadım ama kullanan arkadaşlarım varsa sizler de yazar mısınız kullanım zamanı şekli hakkında sevinirim 🤲🏻

Mfk ürünlerini kullanan arkadaşlarım reglin 3. Günündeyim. Eş paketi artı adendo sipariş ettik bu ay kullanacağız inşallah. Kullanım şekilleri zamanı hakkında mfk ya yazdık görünce mutlaka cevap yazıyorlar henüz hiç cevapsız kalmadım ama kullanan arkadaşlarım varsa sizler de yazar mısınız kullanım zamanı şekli hakkında sevinirim 🤲🏻
Eş paketi panacea sabah1 akşam1 aç tok farketmez, fodega bee ikiside günde 1 aç tok farketmez, adendo günde 1 aç tok farketmez

Rica ederim canım evet sürekli hepsini her gün kullanıyoruz inşallah tez zamanda haberlerimiz tek tek gelir😍😍🐣
İnşallah canım çok teşekkür ederim ben 14-15 gündür advictor ve fodega da içiyorum zaten😇😍 şimdi eş paketi ve adendoya başlayacağım gelsin yolda😍 inşallah en kısa zamanda alırız güzel haberleri

Eki Görüntüle 3115698 kizlar soğan kürü yapmistim adet düzenlemek için. 29 günde bir olmaya başladım. Bugün 33. Gunume girdim ve hala adet olmadım. Gecikmiş miyim sizce ? Soğan kürü yapıp adeti düzenleyip sonra böyle bozulanlar var mı ?
Ben de sogan kuru yaptim gecen ay. Mesajinizi okuyunca fark ettim, benim de normalde dongum 28’di. Sogan kurunden beri 30 oldu. Ama onceki ay sanirim mevsim degisikliginden 10 gun gecikmisti o aydan sonra yapmistim sogan kurunu

X