Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Normalde agrılı adet gören biri değilim zaten bel agrım şiddetli gelmeye başladı iyice o yüzden kafama takıldı zaten daha bu ay korunmadık
Normalde olmayan olunca öyle anlıyor insan haliyle, ins hamileliktendir, bel ağrısı onda da oluyor.
Haber ver ins güzel olur sonu🤲

Kızlar hormon testleri için kadın doğuma gideceğim.

Benim reglim 3 gün siyah leke geldikten sonra kırmızı geliyor.
Adetin 3. Günü doktora gidip tahlillerin yapiasi için, siyah lekelenmeyi mi saymalayilm, kırmızının 3. Günü mü gitmeliyim 🤔

Inş canim nasip olsun tekrar🤲
Bucarada 8 kg ya kadar dambılda çıkman bayağı bi ağırlık, ben en fazla 5 kg ya kadar çıkmıştım.
Enişte sana yanlış yapmasın aman:)
Biraz akılıysa seni kızdırmaz:)

Kalbini çok yorma bu arada Dr demişti egzersizde fazla zorlanmamalı diye.

Inş en yakın zamanda tekrar gelir bi melek daha kardeş olarak yavruna🤲
4-5-8 kg lık egzersize göre kullanıyorum çok zorlamadan kuzum valla omuz sırt karın kaslarım inanılmaz belirginleşti hahahha benimki bazen diyor öyle seni kızdırmaya gelmez artık diye 😂😂 dikkatli yapıyorum kuzum programlar var yormadan ❤️ İnşallah hepimiz kavuşuruz meleklerimize ❤️

ende ordayım canım.
Su belirtilere kafa atasım geliyor.
Gazdan krampdan bu ay acaba mı demiştim ama anladım ki ortak adetle çoğu belirti.
Ben bu ay ilk kez bu kadar gaz olayı yaşadım sanırım kullandığım advictordan dolayı oldu. O yüzden acaba gebelik mi dedim ama adet olunca gaz şişkinlik falan kalmadı indi hepsi :)

Merhaba 10 gündür falan göğsüm acıyor ve çok dolgun hissediyorum bugun de bel agrım var ara ara geliyor adetime daha 5 gün var test falan yapmadm erken diye daha önce bel ve Gögüs agrım olmazdı adetten önce yumurtalama gunune falan denk getirip planlı ilişkiye girmedim akışına bırkatım adet belirtisi mi acaba kafama takıldı
Benim de adetime 5 gün var yumurtlama günü yani 12 gün önce ilişki olmuştu ve o günden beri göğüs hassasiyetim hiç geçmedi dün erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugün normal testte de pozitif gördüm. Yarın veya sonraki gün test yaparsanız çıkar diye düşünüyorum.

Arkadaşlar ben bu ay klomen kullanmıştım ama 4 yumurtaya rağmen gebelik olmadı salı günü akşam adet oldum ama kahverengi yoğun olmayan şekilde geldi ertesi sabahta bildiğiniz siyah renkte devam etti ve halada siyah devam ediyor çok şaşırdım daha önce bu şekilde adet yaşayan var mı nedendir acaba bu

Benim de adetime 5 gün var yumurtlama günü yani 12 gün önce ilişki olmuştu ve o günden beri göğüs hassasiyetim hiç geçmedi dün erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı bugün normal testte de pozitif gördüm. Yarın veya sonraki gün test yaparsanız çıkar diye düşünüyorum.
Benimde 12.10 gündür var Gögüs hassasiyeti peki bel agrınız falan oldu mu bugun bel agrım var orta derecede

Benimde 12.10 gündür var Gögüs hassasiyeti peki bel agrınız falan oldu mu bugun bel agrım var orta derecede
Bel ağrım adet öncesi de hep olduğu için pek belirti gibi görmedim ama yumurta gününden beri göğüs ağrım ve şişkinlik hiç geçmedi birde ani hareket yaptığımda sağ kasığıma sancı giriyordu.

Bu arada tebrik ederim sevindim sizin adınıza sağlıkla doğar inşallah 🌼🙏🏻😊

Bel ağrım adet öncesi de hep olduğu için pek belirti gibi görmedim ama yumurta gününden beri göğüs ağrım ve şişkinlik hiç geçmedi birde ani hareket yaptığımda sağ kasığıma sancı giriyordu.
Anladım bende sadece gögüs ve bel agrısı var şiskinlik de yok denecek kdr az kasıklarmda agrı da olmadı benim tabi herkezde belirti farklı olabilir hayrlısı olsun artık agrım devam ederse yarın gebelik testi yaparım 😊

X