Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bemim de adete 3 gün var çok açık lahve lekelenme yaşadım.
Birazönce de köpeği aşıya götürdüm köpeği tutarken tansiyonum düştü başım döndü ve gözüm karardı en son kızıma 2 aylık hamileyken olmuştu bu.
Ama negatifi görmekten de sıkıldım. Israrla cumartesiyi bekleyeyim diyorum.
Kahverengi leke görüp gebe olan da var, regl olan da . En kötü 3 gün sonra öğrenicez 🥰
Seninle ayniyiz canım 20 si bendende cok açık kahve leke geldi 1 gün erken oldugum olurdu ama 3 gün var dun test yaptım negatifti zaten erken yumurtladik herhalde erken gelecek

Sonomed de iyidir.
Nerde oturuyorsun?

C kollu değilse anestezili mi çekilsen?

Haklısın bu süreçler hem yorucu hem yıpratıcı.
Ama hamile kalmıştın yine kalabilirsin neden bu umutsuzluk kuzusu? Zamanı var iste bi bilinse o zaman insan rahatlıycakda...
Aynen canım C kolluyla cekecek anestezi alıcam zaten güvenmiyorum buradaki makinalara doktor antibiyotikle ilaçlı su koyu yıkıyorum en sonda temizliyorum dedi inşallah bir sorun çıkmazda bu ay iğneyle hamile kalabilirim

Ne guzel bende oğluma kardes istiyorum nasip bakalim senin kızın kac yasinda insallah hayırlısıyla vakti zamanında olur kardeşleri gerci 2 cocuk fikri biraz korkutsada güzel geliyor düşüncesi 😊
Kızım 5 buçuk yaşında evet korkutucu ama dünyanın en güzel şeyi yanlzi kalmasından iyidir en azından rabbim sağlıcakla kucaklamayi nasip etsin cümlemize müjdeler yagdirtsin

Kızlar ben sımdı aktif olarak üç başlıktayım
Bu ay basıma bısı geldı anlatıyorum dikkatli okuyun
Mardin’de bi türbe varmıs seyhmus sultan turbe
Neyse vesselam ben simir için doktora gidiyordum
Bizim şirkette şoför arkadaş götürdü benı
Oda bizim oralı
Sonra abla bizim evim oraya da gidicez akrabalar var esenlere bırakmamız lazım dedi
Olur kardesım tamam dedim
Neyse akrabaları bındı
Aralarında baldızı da vardı baldızı üç aylık hamıle
2 kere felan düşük yapmıs
Bide bizim şoför arkadaşın amcasının eşide
vardı konu benden açıldı işte doktor gittiğim felan konuşuldu Kürtçe
Arkadan kadın bana peçeteyr sarılmış 3 tane küçük incir verdi
Kürtçe konuştu tercüme eden de şoförün baldızı oldu
Bu inciri eşim ile birlikte 2 persembe yiyicdm abdest alıp namaz kılıp ılıskıye giricekmısım
Neyse ben aldım cüzdanıma koydum bana abla sakın kaybetme dedi
Neyse aldım
Simir carsmaba oldu persembe de zaten çalışmalara başlıcakrkm annemı aradım böyle böyle diye evet Mardin’de bi türbe dedi çocuğu olmayanlar gidiyormuş
Niyet tabiki de once Allah dan dilemek sonra ermiş insan olduğu için onlar aracı oluyormus annem de Allah sana onları gondermıs kızım dedi
Neyse ben baldınız aradım oda birer tane niyet edip yedikden somra namaz kılıcakmısım dua edip brebarlık olacak dedi bu 2 perşembe oluyormus
Ben kk da da okudum bununşa ılgılı cok yazı
Bide kızı planlar sultan oğlu planlar Şehmus koyuyormuş çocuğunun adını eğer isim konulmuyor ise bile ziyaret de bulunuyormuş
Hiç duydunuz mu yazmak istedim size de
Şirk koşmak değil onlar Allah’a bağlı olan ermiş insanlar olduğu için duana aracı oluyorlar
Kötü yorum yazanlar da olmus kk da ben inanarak yedim rabbim dualarımı kabul etsin
Ayyyy amin inşallah kabul olur 😘😘😘😘

Aynen canım C kolluyla cekecek anestezi alıcam zaten güvenmiyorum buradaki makinalara doktor antibiyotikle ilaçlı su koyu yıkıyorum en sonda temizliyorum dedi inşallah bir sorun çıkmazda bu ay iğneyle hamile kalabilirim
Anrstexiyse hic korkma, sıfır hissetme, benom öyle oldu, hiccama hiç bi sey hissetmiyorsun. Ben akıntım olmasa yapılmadı diye düşünecektim o derece.

Ne zaman olacak? Bat ne zaman sevgili topik başkanımız🌹

Kızlar ya dün yumurtlama gunumdu ya dünkü ilişkiden beri bend evi tuhaflık var şişkinlik var sol kasıkta sanki alt katında var gene o akıntı geldi ama sperm mi bilemedim çünkü yumurta akı gibiydi yani yumurtlama zamanlarında ki gibi geldi anlayamadım bu gece de maça çıkar sonra ara veririm adetin 21 ci günüde değerlendirir sonr abeklerim herhal bünye olarak yorgunum köyden geleli 1 hafta oldu vallaha da çok yorgunum 2 aydır köy işleri canımı çıkardı bide geldim maçlara çıkmak ayrı yordu😁🤣pes edecem en sonunda bu ay

Anrstexiyse hic korkma, sıfır hissetme, benom öyle oldu, hiccama hiç bi sey hissetmiyorsun. Ben akıntım olmasa yapılmadı diye düşünecektim o derece.

Ne zaman olacak? Bat ne zaman sevgili topik başkanımız🌹
16 Ağustostu 13 Ağustosta adet oldum😔 Cumartesi sabah ta hsg çekilecek inşallah güzel çıkar 🙏🏻🙏🏻

Merhaba 10 gündür falan göğsüm acıyor ve çok dolgun hissediyorum bugun de bel agrım var ara ara geliyor adetime daha 5 gün var test falan yapmadm erken diye daha önce bel ve Gögüs agrım olmazdı adetten önce yumurtalama gunune falan denk getirip planlı ilişkiye girmedim akışına bırkatım adet belirtisi mi acaba kafama takıldı

In
16 Ağustostu 13 Ağustosta adet oldum😔 Cumartesi sabah ta hsg çekilecek inşallah güzel çıkar 🙏🏻🙏🏻
inş canım hiç panik yapma.
10 eylül mü bat?
2 yumurtan kaç ml olmuştu?
Arkadaşımın 3.takipte olmuştu, bozma moralini.
Hatta bazılarının aşılama, takip olmuyor, kendiliğinden oluyor.

Merhaba 10 gündür falan göğsüm acıyor ve çok dolgun hissediyorum bugun de bel agrım var ara ara geliyor adetime daha 5 gün var test falan yapmadm erken diye daha önce bel ve Gögüs agrım olmazdı adetten önce yumurtalama gunune falan denk getirip planlı ilişkiye girmedim akışına bırkatım adet belirtisi mi acaba kafama takıldı
Benzer belirtiler anlayamıyor insan.

X