Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bugün kasık ağrısı için geldim kistten şüphelendi doktor baktı ama tertemiz çıktı hcg baktı ama sonuç çıkmadı henüz çok heyecanlandım yumurtlama 1-7 arasıydı değerlendirmiştim inşallah 25 bile olsa görürüm

Bende Haziran ayinda hsg cekildim canim
Hadi bakalım canım hakkında hayırlısı bana da doktor altı ay boyunca gelme bı sorun yok sende dedi ikinci ayimda şükür hamile kaldım vitamin falan da kullandım artık ne etki etti bilmiyorum inşallah sende kısa zamanda hamile kalırsın inanıyorum

Kızlar göbek deliğinin 4 parmak altında sancı yaşadım diyen kimdi?
O nasıl bi ağrıydı incecik bir bıçakla kesiliyo gibi anlık sancılar mıydı?

Gerçekten mi
Gerçi ekmeğin 5 lira olduğu dünyada tüp bebek 100 bin olmuş çok mu
Aynen öyle canım en son duyduğum o rakamdı şimdi kaç olmuştur onu bile bilmiyorum ki tutmama riskide var o yüzden insan her yolu denemek ister tüpe kadar, tamam çocuk İçin değer elbette ama insanın aklında kalır yani bunu yapacağıma başka senekleri deneseydim der Yani kendince işte oyüzden mfk takviyeleri bana mantıklı geldi ve bu yüzden aldım. zaten maximum 3 ay kullanım öneriyor 3 ayda 5-6 bin bana gayet normal geliyor

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım buraya yaz mutlaka. Ben adet oldum bugün kırmızılar geldi. Yanarım yanarım boşa giden pahalı erken gebelik testime yanarım

Bat 14 Ağustos tu ben 9 ve 10 unda iki gün adet olur gibi kanama yaşadım. 14 ünde adet olmadım bugun 17 si hala adet olmadım. Sabah yaptığım test, tek çizgiydi 2-3 saat sonra atacaktım böyle olmuş. Bir bakabilir misiniz. Üstteki 2 gün önce yaptığım. Alttaki bu sabah

Eklentiler

• IMG20220817152448.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 72
Kızlar ben de elendim kırmızılar geldi bugün ama çok şükür geciktirmesi aksine bu ay erken bile oldu sanırım advictorun sayesinde 31 günde adet oldum. Adet olduğuma sevindim. Bana çarpı koyabilirsiniz. Eylül grubu açıldı mı açıldıysa beni de oraya etiketler misiniz eş paketi sipariş edeceğim akşam inşallah benimkinin fikri değişmezse

Böyle durumlarda var yada yok demek pek sağlıklı gelmiyor bana çünkü geç döllenme de olabilir kimyasal da olabilir veya başka bisey. 3 gün geçmiş ama koyu çıkmamış kan ver istersen netleşmiş olur, inşallah gebelik vardır

Mesela benim her şey mükemmel olduğu halde tutmamıştı.
Transfer yaparken doktorlar sevinmişti muhteşem bi yere düştü embriyo diye, yaş 28 di embriyolar 1. Kaliteydi. Ama olmadı. 7 dondurulmuş embriyom vardı.dondurulmuşları Transferi denemek istememiştim ruhen hazır değildim. 3. Ayı kızıma doğal yoldan hamile kaldım.
Nasip olunca oluyo, yiyeceği içeceği varsa doğuyor aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…