Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bi de 6 yıldır deneyenleri gördüm iyice korktum ya hiç olmazsa diye annem stres yapma diyor ama nasıl olacak o iş bilmiyorum yaşım 28 ben daha geç olmadan anne olmak istiyorum

26 bende 2 yillik evliyim ilk bebek insallahh :) hayirlisi olsun benim icime sanki ekim kasim gibi haber alcakmisim gibi doguyo ama belli olmaz hic
aynıyız desene :) valla benimde içime öyle doğuyor hep sanki böyle biraz bekletecek gibi beni ilk denemede geçen ay oldu kimyasal gebelik geçirdim inşallah fazla bekletmesin annelerini minikler :):)

aynıyız desene :) valla benimde içime öyle doğuyor hep sanki böyle biraz bekletecek gibi beni ilk denemede geçen ay oldu kimyasal gebelik geçirdim inşallah fazla bekletmesin annelerini minikler :):)
Bende gecen aydan beri ama hic duzenli iliskimiz olmuyo yumurtlama donemine filan denk getiremiyorum o yuzden cok deneme sayamam :)) 6 gun kaldi benim bata eger hamile degilsem onumuzdeki ay artik dogru duzgun denemeyi dusunuyorum ama esim de deneme kafasina girip stres olmak istemiyor iste ona caktirmadan yumurtlamaya bakip zorlicam hahaha

Bi de 6 yıldır deneyenleri gördüm iyice korktum ya hiç olmazsa diye annem stres yapma diyor ama nasıl olacak o iş bilmiyorum yaşım 28 ben daha geç olmadan anne olmak istiyorum
Ama sen şimdiden böyle yaparsaaaan stresin eksik olmaz. Bende 28 yaşındayım 1.5 yıl oldu.
Stressiz hayatı olan var mı hiç sanmıyorum ama sorunlardan uzaklaşmak bizim elimizde. En azından çaresiz değiliz onu düşün Allah'tan hayırlısını isteyelim

aynen canım sen ondan habersiz o günleri değerlendir :):) belli mi olur ne zaman tutunacak bu spermler yumurtaya bilemiyoruz ki belki bu ay gelir bebiş :):)

Kızlar çok acil bakar mısınız
Adetime 4 gün var . Aşırı derecede bel ağrısı, ağızda tat değişikliği ve sildikçe çok hafif derecede bir akıntı geliyor. Kahveye de pembeye de benziyor ama belli belirsiz . Bu gebelik belirtisi olabilir mi

Kuzum hsg den sonra kaç gün yasak verdi sana doktor yoksa devam et mi dedi sana
Hem hsg de ecomar ekibi ki İstanbul’un en iyisi hem de doktorum ılıskı yasağından bahsetmedi aksıne doktorum yumurtlamayı değerlendır dedi hag sonrası 1 hafta sonra yumurtlamaya denk geldi
Hiç öyle şeyler demediler yanı bana
Dus bile alabılırısn dedi ecomar ekibi

Yerlesme kanamasi var bi kac gun daha bekleyip test yap bence

Bende de aynısı oldu, bekliyorum şu an. Bat geçti test yaptim çok silik. Umarım hamilesindir

Arkadaşlar acil bakar mısınız çok heycanlıyım çizgi görüyorum doğru mu

Eklentiler

• B278FCF1-1AF1-4EDF-9CF0-458371147D15.jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 74
  • 21E0FDEB-CD43-43C2-9D79-7224E2000D57.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 67
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…