Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

İnşallah vardır Yarın kan testi yaptiricam.

Çizgiyi görmemek için kör olmak lazım. Bata kaç gün var? Ben telefondan girdiğim için çok takip edemiyorum mesajları, söylediysen kusura bakma tekrarlatıyorum
Bat 14 Ağustos tu ben 9 ve 10 unda iki gün adet olur gibi kanama yaşadım. 14 ünde adet olmadım bugun 17 si. Ama âdetlerim çok düzenli değil o kafamı karıştırdı

Daha var bata ben test bile yapmıyorum bekleyelim bence daha önce de yazmıştım bana doktor belli olmaz değişebilir demişti 0.100 çıktığında
Ne zaman çıkmıştı kaç gün kala yani
İnşallah değişir ama ben uzaktayım bu ay 5 gün değerlendirme yapabildik 1-3-5 -11-15 o yüzden umudum kesildi

Biraz üzüldüm , umutlanmıştım çok doktor da çok gıcıktı adetin yaklaşmış ondan ağrıyordur diyo
Doktorlar olumsuzu söylerken biraz acımasız olabiliyorlar. Zamanı var öyle düşün burda hepimizin derdi ortak. Ben de şuan beklemedeyim ama umut var mı desen sıfır. Değilsem eğer kendimi üzsem ne değişecek o yüzden kafana takma, pes de etme derim

Bu ay çok inanmıştım böyle hissetmiştim baş dönmelerim oldu dün ama bugün umutlar suya düştü neyse bi dahaki aylarda hayırlı vaktinde zamanında sağlıklı bir bebeğimiz olsun hepimizin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…