Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ya bu testin üstünde adetin gecikmesinden 6 gün öncesine kadar yazıyor bu şu demek “adet günü” yani adete 6 gün kala demek değil resmen kelime oyunları ile bizi kandırıyorlar ya. Aslında adet olmamız gereken gün yapılırsa sağlıklı sonuç verir diyor. Normal testlerden ne farkın var o zaman senin dimi yani :) Ben de aldım dün geldi test bugün az önce yaptım yapmadan önce de kağıdı iyice okudum öyle yazıyor. kocaman negatifi ben de aldım artık ikna oldum bu ay bebek yok daha da test yapmam adetimi bekleyeceğim artık. Canım demem o ki senin daha adet olmana 6 gün varmış yani pozitifsen bile göstermeyebilir o yüzden biraz daha bekle testi öyle tekrarla.

Eklentiler

• 46AC2322-DD43-4EAC-9502-7E1F9D7C9952.jpeg
    71,7 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar resmen baya baya yumurtlama akıntısı geldi ki takvime girede bugün yumurtlama günüm bugün ve yarını degerlendirip gün aşırıya devam etmeyi düşünüyorum hayırlısı diyelim bu şekilde sanki daha uygun olcakmis gibi geliyor bu yumurtanın catladogi anlamına mı geliyordu o akıntı inanın son 2 ayımi çok zor şekilde atlattım ve kafam çok durgun beynim yandı resmen allak bullak olmuş vaziyetteyim beni aydınlatın nolur

Gunaydin arkadaşlar. Az önce çiriş böreği yedim tam yarısını yedim diğer yarısını yerken aklıma geldi bıraktım. Adet söktürücü özelliği varmış korkmaya başladım. Eger bebek yeni oluşuyorsa ona zarar verir mi acaba çok canım sıkıldı

KIZLAR ADETİM ŞUAN 3 GÜNDÜR GEÇTİ EN SON AYIN 15 İNDE TEST YAPMIŞTIM NEGATİFTİ NORMALDE ADETİM GÜNÜ GÜNÜNE OLUR NEDEN BÖYLE OLDU ANLAMADIM BU AY ÇOK RAHATSIZLANDIM ANTİBİYOTİK FELAN İĞNE KULLANDIM BELKİ ONDANDIR POZİTİF OLSA 2 GÜN GECİKMEYLE ÇIKARDI HERALDE NORMAL GEBELİK TESTİ

Bence yarın sabah tekrar test yap geç döllenme olduysa çıkmamış olabilir inşallah hamilesindir

ÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ Kİ HİÇ DUYMADIM
Olabiliyor tabi ki herkeste oluveren bir şey değil ama bazen ayda iki kez ya da çok geç yumurtlama oluyor öyle olunca döllenme de çok geç olabiliyor adet gününde değil de bir hafta sonra test pozitif anca çıkıyor mesela

Çok teşekkür ederim bilgilendirmen için canım bekliycem biraz daha o zaman

Antibiyotik genelde geciktirir canim

Bende çikolata kisti var ama oda yapabilir mi bilmiyorum. Daha once hic bu kadar siskinligim olmamisti ellerim felan hep sis yuzuklerim sıkıyor yumurtalamadan sonraki 9 cu gunum bugün. Yüzüyorum, yürüyüş yapiyorum ama gecmiyor

Canım çikolata kistini hiç bilmiyorum bence sen biraz daha bekle zaten bir haftaya belli olur inşallah gebeliktir ama değilse de ihmal etme bı baktir

Hamile veya hamilelik yaşamış arkadaşlara bir sorum var adet öncesi göğüs ağrısı yaşayıp hamile olduğu ayda da yaşayan oldu mu acaba? Aynı belirtiyi??

8 aydır zaten birlikte hareket ediyoruz ondan önce 2 ay hazırlık sürecindeydik çok istediğimizi gördüğü için birlikte karar verebiliyoruz Ama 1, 1 buçuk yıldır deniyoruz diyebilirsiniz
Her defasında doğruları söylediğim için sanırım artık söylemeyeceğim 1 yıl önce dış gebelik geçirmiştim hatta 1 yılı da geçti ama 6 aydın korunmuyoruz 6 ay detayını söylemesem daha iyi olacak sanırım. Cevabınız için çok teşekkür ederim

masallaahhh canım,
neler yaptın acaba bu ay
Canım temmuzda adetim biter bitmez eşimle zeytinyağına incir koyup sabahları birer tane onu yedik. Aksu vital marka bi karışım almıştı eşim. Ondan yedik. Bir de keçiboynuzu pekmezi içtik. Bunu 1 hafta düzenli anca yapmışızdır. Ama ben yine de işe yaradığını düşünüyorum. bir de yumurtlayana kadar nerdeyse her gün ilişki oldu ve kımıldamadan en az yarım saat bacaklarımı duvara dayayıp bekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…