Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Regl oldum malesef x yaparmsn

Kızlar benim 5 ay önce amh 005 FSH 30 lh 25 civarıydı bu ay tekrar yaptırdık tüp bebek için FSH 11 Lh 3 amh 007 olmuş bu şekilde tüp bebek olur mu , Estradiol 25 prolaktin 12

kızlar adetime 4 5 gün var . Kasık ağrım , bazen yumurtalıklarda batma , biraz sivilcelenme ve beyaz akıntım var . Bunlar adet belirtisi mi , lütfen olmasın . Gebelik belirtisi olabilir mi

İnşallah canım teşekkür ederim bende hiç olmamıştı belirgin bu belirtiler vardı canım ve bir arkadaşımda aynı şikayetlerle hamile olduğunu öğrendi bence belirti yani farklı bir sorun yoksa ve önceden böyle bir durumun olmadıysa

Kızlar selam devlet hastanesinde HSG çektirenlere sorum olacak nasıl bir yol izleyip çektiriyorsunuz z 2 defa gittim ikisinde de doktor çekmedi.
8 aydır zaten birlikte hareket ediyoruz ondan önce 2 ay hazırlık sürecindeydik çok istediğimizi gördüğü için birlikte karar verebiliyoruz Ama 1, 1 buçuk yıldır deniyoruz diyebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…