Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canim sürecini anlatır mısın nasıl gebe kaldın ?
7 8 aydır oğluma kardes olsun istiyoduk olmadi sonra doktora gittim adetin ikinci gunu doktor hic bir sıkıntı yok dedi klomen hap baslayqlim bu ay bi deneyelim dedi verdi her akşam 2 tane olarak 5gun kullandım bitti sonra 1 hafta 2 günde bir doktora gittim yumurta takibi yaptı sonrasında istediğimiz büyüklüğe gelmis yumurta dedi 3 gun ilişki günü önerdi ayin 1idi sonra 14unde kan testi yaparsin dedi bende 2gun gecti oyle dun aksam erken gebelik testi almıştım onu yaptim cok silik cikti sonra bu aksamda gidip kan verdim cok şükür cikti🤲🥰

7 8 aydır oğluma kardes olsun istiyoduk olmadi sonra doktora gittim adetin ikinci gunu doktor hic bir sıkıntı yok dedi klomen hap baslayqlim bu ay bi deneyelim dedi verdi her akşam 2 tane olarak 5gun kullandım bitti sonra 1 hafta 2 günde bir doktora gittim yumurta takibi yaptı sonrasında istediğimiz büyüklüğe gelmis yumurta dedi 3 gun ilişki günü önerdi ayin 1idi sonra 14unde kan testi yaparsin dedi bende 2gun gecti oyle dun aksam erken gebelik testi almıştım onu yaptim cok silik cikti sonra bu aksamda gidip kan verdim cok şükür cikti🤲🥰
Hayırlı olsun canım oglun kac yasinda benimde bir oğlum var kardeş istiyoruz biraz stres olsamda 😁 belirtilerin varmiydi peki

Kızlar salı günü test yapalım demiştik ben bugün yaptım bat a 6 gün var prodoctor test kalbim kadar temiz çıktı sabah idrarıyla yaptım özellikle. 5 tane daha var regle kadar her gün yapayım diyorum artabilir değil mi

Hayırlı olsun inşallah canım
Sağlıkla kucağına al 💜

Günaydın kızlar. Grupta değilim de birşey sormak istiyorum. Regle 4 gün kala yerleşme kanaması yaşadım. Yani dün yaşadım. Kaset test yaptım negatif çıktı. Doğrudur demi. Hamile değilimdir yani.

Günaydın kızlar. Grupta değilim de birşey sormak istiyorum. Regle 4 gün kala yerleşme kanaması yaşadım. Yani dün yaşadım. Kaset test yaptım negatif çıktı. Doğrudur demi. Hamile değilimdir yani.
Adetin geçmesini beklemek en doğrusu canım 💜
Yani bat tarihi geçsin o zaman test yaparsan doğru sonuç alırsın bence

Haklısın canım ben burda özel prof doktora gitcektim randevu çok ileri tarihe vardı gitmesi gelmesi muayenesi onlarda özel ilaçlar yazıyor bunun ücretini geçerdi hem vakit kaybetmemek için hemde içimden bi his bana bunu al dedi hastane bütçemi bunlara verdim inşallah faydasını görürüz😍
Ay İnşaAllah 🤲

Kızlar salı günü test yapalım demiştik ben bugün yaptım bat a 6 gün var prodoctor test kalbim kadar temiz çıktı sabah idrarıyla yaptım özellikle. 5 tane daha var regle kadar her gün yapayım diyorum artabilir değil mi
Canım dayanabilirsen en güzeli bat günü yapman öncesinde silik çizgi görsen bile kimyasal gebelik olabiliyor benim başıma geldi malesef bu ay eve test almadım daha az düşündüm cebimize de zarar her gün test benim bat dündü henüz regl olmadım otel de olduğum için pazartesi gününe kadar eğer regl olmazsam öyle test yapmayı düşünuyorum kısmet ins sağlıklı gebeliklerimiz olur 🙂🙏🙏🙏

Arkadaşlar eve geldim şimdi. Rahim filmi çektirdim. Benim tecrübeme göre ağrısız bi işlem diyemem ama 5 dakika sürüyor. Vakumlanıyor gibi hissettim, şiddetli adet ağrısı gibiydi. Ağrı kesici iğne yapıldı, antibiyotik ve ağrı kesici ilaç içtim girmeden. Şimdi de hafif şekilde adet ağrısı hissediyorum. Sonuçlar da temiz çıktı. Bakalım eşim test yaptıracak şimdi de. Bu ay korunalım dedi radyasyon aldığım için. 2 gün de antibiyotik kullanacağım. Herşey bu şekilde.
bende aynısını yaşadım çok az ağrım olmuştu sadece o sıvıyı verirken bi ağrım oldu o kadar bizde 1 ay korunduk radyasyon için bakalım daha adet de olmadım

Canım dayanabilirsen en güzeli bat günü yapman öncesinde silik çizgi görsen bile kimyasal gebelik olabiliyor benim başıma geldi malesef bu ay eve test almadım daha az düşündüm cebimize de zarar her gün test benim bat dündü henüz regl olmadım otel de olduğum için pazartesi gününe kadar eğer regl olmazsam öyle test yapmayı düşünuyorum kısmet ins sağlıklı gebeliklerimiz olur 🙂🙏🙏🙏
Kaşıkta çok ağrım var bugün doktora gidiyorum ben de gitmişken kan alırlar belki 🤔 çünkü diğer günler hep şehir dışındayım turist rehberiyim 24 üne kadar gelemiycem eve. İnşallah güzel gebelikler olur bu ay hepimiz için

X