Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Aynen kuzum ilk ayda ilk seferde reglme 2 3 gün vardı bide zaten olmaz diye takılıyoduk
Ne güzel. Yine olur inşallah. Benim de geçen ay ilk denemeydi. Döllenme oldu ama tutunamadı gibi geliyor. Çok belirtim vardı. Çok heyecanlanmıştım. Bu ay kısmet bakalım.

Selam kızlar beni de ekler misiniz 22 Ağustos tahmini bat umarım herkese uğurla gelir yeni ayımız

Beni de ekler misiniz , fakat pco var ve regl düzenli değil bat tarihi belli değil malesef

3 gündür şiddetli adet oldum şimdi zart diye kesildi. Bu normal midir? Geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğimi düşünüyorum. Daha önce yaşayan oldu mu?

3 gündür şiddetli adet oldum şimdi zart diye kesildi. Bu normal midir? Geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğimi düşünüyorum. Daha önce yaşayan oldu mu?
Kullandığın bir ilaç falan var mı acaba ? Ondan mı oldu ki acep ? Çok özür dileyerek birsey sorabilir miyim zart gibi demek nasıl aklına geldi sabah sabah baya güldüm umarım kizmazsın

Kullandığın bir ilaç falan var mı acaba ? Ondan mı oldu ki acep ? Çok özür dileyerek birsey sorabilir miyim zart gibi demek nasıl aklına geldi sabah sabah baya güldüm umarım kizmazsın
Ama gerçekten zart diye. Çok yoğun geliyordu. Afedersiniz koyu renkli koyu kıvamlı adet kabını taşıracak neredeyse bir baktım akşamdan beri bir damla gelmemiş.

Kullnadığım ilaç yok. Folik asit takviyesi alıyorum sadede.

beni de eklermisiniz :)) yumurtlama testiyle çalışmalar devam ediyor:) bat 12 ağustos

Peki o zaman eğer bir gün benim de zart diye kesilirse kesinlikle bu kelimeyi kullanacağım

Hangi folik asit kullanıyorsunuz acaba ? Ben de filim asit kullaniyorum

Normalde kaç gün sürüyodu kuzu reglin benim de geçen ay 3 günde kesilmişti ama yoğun da değildi gerçi

kızlar bişey soracağım, bu ay gebe kalmayı planlıyor ve de istiyoruz da herhangi bir ilaç takviye falan kullanan var mı? Vitamin vb

Merhaba 2 yıldır hatta yıllardır çikolata kisti ile uğraşan biri olarak yazmak istedim ben hiç gebe kalamadım ama gebe kalırsın kistin kaç cm olduğu çok önemli ve eger yapışıklıkların ile kanalların tıkanıklık yoksa gebe kalırsın amh değerin çok iyi çıkmış ben bu süreçte ameliyatta oldum ama hiç ekstra tedavi almadım çünkü gebe kalabilirsin kist varkende yumurtlaman bu amh değeri ile iyidir muhtemelen çok beklersen rahim filmi çektirirsin
birde tavsiyem eşin test versin ve sorun yoksa 1 yıl toplamda denemelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…