Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu yerleşme kanamasi nasıl oluyor bilgisi olan yazabilirmi bugün adetimin 23. gunu az hafif pembe kan geliyor normalde 30.35 den aşağı adet olmam
Ben yaşamıştım canım
Çok hafif kanama oluyor ped koymayacak kadar az günlük pedler bile yetiyor genelde lavaboya gittiğinde peçete sildiğinde görüyorsun
Ayyyy inşallah hamilesindir ☺️☺️☺️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Ben yaşamıştım canım
Çok hafif kanama oluyor ped koymayacak kadar az günlük pedler bile yetiyor genelde lavaboya gittiğinde peçete sildiğinde görüyorsun
Ayyyy inşallah hamilesindir ☺️☺️☺️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Sanmıyorum ama inşallah ya bukadar erken olmazdım adet hep geç olmamla meşhurumdur 55 bile gördüm

Bana 3. Ayım 3 kez femara kullandı diğer hsg dedi çok şaşırdım
Valla hemen hsg yada femara deseydide istemezdim yeterince yoruldum vücudumda öyle.. 6 ay kendi kendime bi deneyeyim stresten uzak sonra rabbim nasip etmezse girişirim artık. Yaş da ilerliyor çok da genç sayılmam ama kafamın rahat olması lazım stres mahvetti zaten beni

2 aydır 23-25 gün arası adet görüyorum 7 gün sürüyor takvime göre yumurtlama günlerim adet bitiminin ertesi günü başlıyor sizce doğruluk payı varmıdır ?

Merhaba 10 gun once yumurtlama oldu sadece o 3 gunu degerlendirdigimiz öncesi ve sonrasinda hic iliski olmadigi icin pek umutlu degildim.Hatta olmaz diye topige sonraki adeti yazdirmistim. Suan adete bugunle birlikte 5 gun var. Hafif Mide bulantisi var tiksinme gibi, kasığım sanki adet olcak gibi agriyo, şişkinlik var sizce olmusmudur. Adetim agrisiz, problemsiz gecer sadece başlamadan yarim saat once bel karin agrisi yapar bi kac saate düzelir. Test bilerek yapmiyorum muhtemelen kasette cikmaz kandada varsa düşük degerdir korkutmasinlar diye

Bu sol batmasını çok okudum, benzetmende tam olmuş daha iyi anlatılamazdı:)

Öncelikle miniğin hayırlı olsun annesi🤲

Yumurtlama kanaması oluyor muydu sende?
Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama bebeğimi 2 aylıkken kaybettim şimdi tekrardan uğraşıyorum , hayır yumurtlama kanaması olmamıştı ama çok okudum nasıl olduğunu bilgi sahibiydim

Kızlar dün rahim filmi çekildim ne kadar korkunç birşeymiş yaaaa şimdi 1 ay korunmam gerekiyomuş ben daha baştan elendim hahaha
Merhabalar, ağrılı mı oldu?bi problem çıkti mi peki?ben 3,, yıl önce çekildim bi sorun çıkmadi şimdi yine istiyorum ama korkuyorum da

Merhabalar, ağrılı mı oldu?bi problem çıkti mi peki?ben 3,, yıl önce çekildim bi sorun çıkmadi şimdi yine istiyorum ama korkuyorum da
Ya tabiki ağrısı var oluyo ben o gün çok zorlandım gün içerisinde otururken vs. ama gerekli yani. Herşey yolunda çıktı çok şükkür

Merhaba arkadaşlar. Yine ben
Bugün 15.günüm ve adete 13 gün var . 10. Günde test pozitif çıkmıştı ancak değerlendirme yapamamıştım . Bugün tekrar test yaptım ve dün 2. Cizgi hiç yoktu bugün tekrar bu şekilde çıktı .
Hiç başka belirtim yoktu 10. Günde . Bugün hafif sıvı akıntım başladi diğer günlerde kuruydum.
Şimdi size sorum. 2. Yumurtlama mı geliyor yada iilki yumurtlama değili miydi bu ilk mi ?
Bana yardım esin nolur
image.jpg

kızlarrr diğer topicte sorun vardııı burdan devam edelimmm 🌸🌸🌸
Umarım bu ay herkes o iki çizgiyi görür mucizemiz gelir bize🤰🏼 Liste hamilelik haberleriyle dolar taşar🌸💕😍😍
🌸
🌸
🌸

anne adayları batsonuç💖💖
@ad0001 Ağustos
@mucizebekliyorum11 Ağustos
@Petunya5081 Ağustos
@ucge1 Ağustos
@Feslegeen1 Ağustos
@Waweylaaaa1 Ağustos
@sultansultan901 Ağustos
@Kimdemi382 Ağustos
@Melekbebekannesi2 Ağustos
Masalimtamamlan Masalimtamamlan 2 Ağustos
@miresl2 Ağustos
@Gulela gul2 Ağustos
@Eslem1234
@caca33443 Ağustos
@busraninprofili3 Ağustos
@mehrunnisa3 ağustos
@iyilikperisi923 Ağustos
@Cgh3 Ağustos
@mucizeyimben5 Ağustos
@handan0215 agustos
Marulkafakz Marulkafakz 5 Ağustos
@bshk19935 Ağustos
B bboobbeepp 5 Ağustos
@mavimtrak55 Ağustos
@santrifuj6 Ağustos
@busemakilic6 Ağustos
@Minik236 Ağustos
@Derinvebebekleri6 Ağustos
Z Zekraa 6 Ağustos
@beautifulwoman6 Ağustos
@Sevm577 Ağustos
H Hayatlarrr 7 Ağustos
M melek076 8 Ağustos
Mavimsikelebek61 Mavimsikelebek61 9 Ağustos
@kendimeinanamiyorum10 Ağustos
@sinemmlendi11 Ağustos
@Safiye1911 Ağustos
@Cansu141411 Ağustos
@gulayseT12 Ağustos
@beyhudertler13 Ağustos
@angel000313 Ağustos
@gLssHh13 Ağustos
@izmir35192513 Ağustos
@Beybiumutlari13 Ağustos
@Minicikfzt14 Ağustos
@esmadnzhn14 Ağustos
@keug0314 Ağustos
@E L B A14 Ağustos
@cerenay00014 Ağustos
@ZorluBekleyis15 Ağustos
@loirily15 Ağustos
@esracaheleyan15 Ağustos
turuncu agac turuncu agac 16 Ağustos
cans16 cans16 16 agustos
@thepinklawyer16 Ağustos
@thebluewine16 Ağustos
@Runam17 Ağustos
@yase0917 Ağustos
@ftkz17 Ağustos
@tubacikom17 Ağustos
@CloudCloud17 Ağustos
@lilaaaa17 Ağustos
@Melekonline18 Ağustos
@Hickimsee18 Ağustos
@akgnss18 Ağustos
@Mira35i19 Ağustos
@bluepinkk19 Ağustos
@Clarkkent19 Ağustos
@sonsuzaskk20 Ağustos
@pozitifbiri
@Ada_2223 Ağustos
@Feyzaakncc25 Ağustos
A Asli1006 25 Ağustos
@filozofia27 Ağustos
tuntice tuntice 28 Ağustos
Merhabaaa, Bu konu için üye oldum :). Beni de ekler misin bat 6 Ağustos :)

Merhaba arkadaşlar. Yine ben
Bugün 15.günüm ve adete 13 gün var . 10. Günde test pozitif çıkmıştı ancak değerlendirme yapamamıştım . Bugün tekrar test yaptım ve dün 2. Cizgi hiç yoktu bugün tekrar bu şekilde çıktı .
Hiç başka belirtim yoktu 10. Günde . Bugün hafif sıvı akıntım başladi diğer günlerde kuruydum.
Şimdi size sorum. 2. Yumurtlama mı geliyor yada iilki yumurtlama değili miydi bu ilk mi ?
Bana yardım esin nolur Eki Görüntüle 3102213
Bence 10. günden sonra çatlama olmuş 15. gün yaptığında herhangi bir koyulaşma çok gözükmüyor aslında tek çatlama gibi görüyorum ben. O silik çizgi hemen hemen çoğunda çıkmış çünkü

X