Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Klomen kullandığnz ay adete 10 gün kala göğüs ağrısı ve kasık ağrısı yaptı mı

Benide ekler misiniz 1 Ağustos diye

Bende aşırı şişkinlik ve göğüs ağrısı, kasıklarım falan ağrıyordu meğerse kiste çevirdiği için olmuştu canım

çatlama iğnesi vermemişti bana
Yaaa banada çatlamada iğnesi vermedi. Adete Kaç gün kala başlamıştı göğüs ağrısı. O ay geçmi regl oldun

Yaaa banada çatlamada iğnesi vermedi. Adete Kaç gün kala başlamıştı göğüs ağrısı. O ay geçmi regl oldun
Adetime bir hafta kala başlamıştı ve kesin hamileyim gözüyle bakıyordum ve 6 gün sonra adet oldum

Bazılarında adet gecikmesi falan yapmıyor bu kişiden kişiye göre değişiyormuş canm

Hiç bir zaman umudunu yitirme inşallah hamilesindir

Yaaaa benim de adetime 7 gün var işte ve ağrıdan ölecem yumurtlama günlerini değerlendirdk ama bence hamile değilm klomenden bu ağrılar

Benim göğüs uçlarım çok ağrıyo beni ağlatacak derecede gözlerim doluyo bazen ağrsından

Kızçeler hiç akıntı olmadan belirti olmadan yumurtlama olur mu?

Düzenli adet olanlarda erken yumurtlama olabilr mi?

Akıntı olmadan yumurtlama olaabiliyor evet.

Ader döngün kısaysa erken yumurtlama olur adet döngü sürene bağlı
28 günde bir adet oluyorm 11. Gün biraz akıntım oldu afedersin böyle süt kesiği gibi sonra bidaa olmadı şuan 15. Gün (normalde yumurtlama günüm ) göğsüm acımay başladı yani emin olamadım erken yumurtala yaşamış olabilir miyim diye

Yumurtlama akıntısı daha çok yumura akı gibi şeffaf jelimsi oluyor canım olursaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…