Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bu yerleşme kanamasi nasıl oluyor bilgisi olan yazabilirmi bugün adetimin 23. gunu az hafif pembe kan geliyor normalde 30.35 den aşağı adet olmam
Ben yaşamıştım canım
Çok hafif kanama oluyor ped koymayacak kadar az günlük pedler bile yetiyor genelde lavaboya gittiğinde peçete sildiğinde görüyorsun
Ayyyy inşallah hamilesindir

Ben yaşamıştım canım
Çok hafif kanama oluyor ped koymayacak kadar az günlük pedler bile yetiyor genelde lavaboya gittiğinde peçete sildiğinde görüyorsun
Ayyyy inşallah hamilesindir
Sanmıyorum ama inşallah ya bukadar erken olmazdım adet hep geç olmamla meşhurumdur 55 bile gördüm

Bana 3. Ayım 3 kez femara kullandı diğer hsg dedi çok şaşırdım
Valla hemen hsg yada femara deseydide istemezdim yeterince yoruldum vücudumda öyle.. 6 ay kendi kendime bi deneyeyim stresten uzak sonra rabbim nasip etmezse girişirim artık. Yaş da ilerliyor çok da genç sayılmam ama kafamın rahat olması lazım stres mahvetti zaten beni

2 aydır 23-25 gün arası adet görüyorum 7 gün sürüyor takvime göre yumurtlama günlerim adet bitiminin ertesi günü başlıyor sizce doğruluk payı varmıdır ?

Merhaba 10 gun once yumurtlama oldu sadece o 3 gunu degerlendirdigimiz öncesi ve sonrasinda hic iliski olmadigi icin pek umutlu degildim.Hatta olmaz diye topige sonraki adeti yazdirmistim. Suan adete bugunle birlikte 5 gun var. Hafif Mide bulantisi var tiksinme gibi, kasığım sanki adet olcak gibi agriyo, şişkinlik var sizce olmusmudur. Adetim agrisiz, problemsiz gecer sadece başlamadan yarim saat once bel karin agrisi yapar bi kac saate düzelir. Test bilerek yapmiyorum muhtemelen kasette cikmaz kandada varsa düşük degerdir korkutmasinlar diye

Bu sol batmasını çok okudum, benzetmende tam olmuş daha iyi anlatılamazdı:)

Öncelikle miniğin hayırlı olsun annesi

Yumurtlama kanaması oluyor muydu sende?
Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ama bebeğimi 2 aylıkken kaybettim şimdi tekrardan uğraşıyorum , hayır yumurtlama kanaması olmamıştı ama çok okudum nasıl olduğunu bilgi sahibiydim

Kızlar dün rahim filmi çekildim ne kadar korkunç birşeymiş yaaaa şimdi 1 ay korunmam gerekiyomuş ben daha baştan elendim hahaha
Merhabalar, ağrılı mı oldu?bi problem çıkti mi peki?ben 3,, yıl önce çekildim bi sorun çıkmadi şimdi yine istiyorum ama korkuyorum da

Merhabalar, ağrılı mı oldu?bi problem çıkti mi peki?ben 3,, yıl önce çekildim bi sorun çıkmadi şimdi yine istiyorum ama korkuyorum da
Ya tabiki ağrısı var oluyo ben o gün çok zorlandım gün içerisinde otururken vs. ama gerekli yani. Herşey yolunda çıktı çok şükkür

Merhaba arkadaşlar. Yine ben
Bugün 15.günüm ve adete 13 gün var . 10. Günde test pozitif çıkmıştı ancak değerlendirme yapamamıştım . Bugün tekrar test yaptım ve dün 2. Cizgi hiç yoktu bugün tekrar bu şekilde çıktı .
Hiç başka belirtim yoktu 10. Günde . Bugün hafif sıvı akıntım başladi diğer günlerde kuruydum.
Şimdi size sorum. 2. Yumurtlama mı geliyor yada iilki yumurtlama değili miydi bu ilk mi ?
Bana yardım esin nolur

Merhabaaa, Bu konu için üye oldum :). Beni de ekler misin bat 6 Ağustos :)

Bence 10. günden sonra çatlama olmuş 15. gün yaptığında herhangi bir koyulaşma çok gözükmüyor aslında tek çatlama gibi görüyorum ben. O silik çizgi hemen hemen çoğunda çıkmış çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…