Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

3 hafta-1 ayda çıkıyormuş ama belki de sonraki adeti beklerim yaptırmak için, henüz karar vermedim. Kafam her konuda o kadar karışık ki, ne isteyip istemediğimi de bilmiyorum artık.
Çok haklısın kuzucum önce kendini toparla önemli olan bu testi kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman verirsin ❣️

Kesinlikle gaza gelip yaparsan paylaş bizimlede canım beni bile heyecan bastı hep böyle oluyorum Ya sanki benmişim kadar heyecanlanıp seviniyorum 😃😃
Ya yemin ederim ben de aynı oluyorum burada silik çizgiler pozitifler görünce kendim gibi çok seviniyorum. Yaparsam sabah burada paylaşacağım inşallah🤲🏻🥰🌸

Ya yemin ederim ben de aynı oluyorum burada silik çizgiler pozitifler görünce kendim gibi çok seviniyorum. Yaparsam sabah burada paylaşacağım inşallah🤲🏻🥰🌸
Evet evet çok silikleri görmek için üstünde ışık oynamaları yapıyorum fotoğrafların kendimin olsa anca o kadar uğraşırım😂 burası böyle işte çünkü hepimizin derdi ortak birbirimizi anlıyoruz o yüzden hep beraber heyecanlanıp sevinip basende hep beraber üzülüyoruz Allah hayırlısıyla sağlıklıysa tez zamanda bütün topiğe isteyenlere nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰🌸

Evet canım seni çok iyi anlıyorum o şişkinlik tuhaf bir şişkinlik mesela tuvalete de çıkıyorsun o konuda da bir sorun yok kabızlıkdan değil yani ama ona rağmen şişlik var arkadaşımda 7 aylık hamile onda da şişkinlik olmuştu ilk aylarda bende o yüzden süphelenmiştim😂yaparsan bana da haber ver canım dualarım seninle🥰
Benim bi arkadaşım hamile olduğunu bilmiyordu çok şişmişti gaz problemi de vardı ya ben çok kilo aldım diye maydonoz gibi bir sürü zayıflamak için kür kullandı adetini sorduğumzda 2 hafta gecikmiş haberi yok😂 sonra koşarak kan vermeye gitti spor falanda yaptı tabi o süreçte neyseki bebeğe bişey olmamış şuan 6 aylık kızı 🥰🥰

Kızlar günaydın bata bir kaldı bugün test yaptım 5 dk silik çizgi çıktı sonra 10 dk da belirginleşti iyice. sizce kan versem mi öğrenirsem daha dikkatli olurum diyorum değer düşükse de üzülürüm ama bilemedim 😟

Eklentiler

• AFB61635-0D47-42BA-8A00-56D2C86FC522.jpeg
    AFB61635-0D47-42BA-8A00-56D2C86FC522.jpeg
    22,7 KB · Görüntüleme: 63
Bat 20si bugün 7 saatlik sabah idrarıyla yaptım kızlar sanırım hamile değilim artık kendimi yalancı çizgilerle kandırmak istemiyorum gerçekten bir mucize olup sonradan gebelik olursada zaten bilgilendiririm sizi sanırım artık emin olmam icin kan testi vermem gerekiyor kasıklarımda ağrımaya başladı kırmızıları görmem yakındır zaten gebelik olmuş olsaydı gözüme gözüken çizgilerin azda olsa koyulması gerekirdi diye düşündüm demek ki yok ki koyulmadı bir çok kişide azda olsa gördü çizgileri eğer gebe değilsem gerçekten artimed ve predictor early benim için bitmiştir oğlumda oncomed marka ile öğrenmiştim ve öncesindede cok kullandığım bir testti hiç yalancı pozitif falan görmedim tavsiye ederim bende birdahakine yeniden ondan almayı düşünüyorum adetim düzenlidir gecikme yaşarsam kan veririm rabbim bütün isteyenlere nasip etsin bu ay hamilelik yoksa zaten diğer topicde olamayacağım ocak Şubat gibi düşünebilirim 🌸

Eklentiler

• 942E2EFB-FD89-4FB8-BA32-56B39FE851C5.jpeg
    942E2EFB-FD89-4FB8-BA32-56B39FE851C5.jpeg
    54,9 KB · Görüntüleme: 63
  • AD448E73-8C2F-4AA1-828A-056FC3874451.jpeg
    AD448E73-8C2F-4AA1-828A-056FC3874451.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar günaydın bata bir kaldı bugün test yaptım 5 dk silik çizgi çıktı sonra 10 dk da belirginleşti iyice. sizce kan versem mi öğrenirsem daha dikkatli olurum diyorum değer düşükse de üzülürüm ama bilemedim 😟
Kan ver canım baya belirgin gözüküyor bu kadar net çizgiylede yanıltmaz insanı diye düşünüyorum inşallah pozitifi görürsün kandada💓

Günaydın. Gününüz bir hafta kadar geçince kan verin bence. Sonra üst üste kan verip yükselmeyi takip etmek daha zor sanki.

Bat 20si bugün 7 saatlik sabah idrarıyla yaptım kızlar sanırım hamile değilim artık kendimi yalancı çizgilerle kandırmak istemiyorum gerçekten bir mucize olup sonradan gebelik olursada zaten bilgilendiririm sizi sanırım artık emin olmam icin kan testi vermem gerekiyor kasıklarımda ağrımaya başladı kırmızıları görmem yakındır zaten gebelik olmuş olsaydı gözüme gözüken çizgilerin azda olsa koyulması gerekirdi diye düşündüm demek ki yok ki koyulmadı bir çok kişide azda olsa gördü çizgileri eğer gebe değilsem gerçekten artimed ve predictor early benim için bitmiştir oğlumda oncomed marka ile öğrenmiştim ve öncesindede cok kullandığım bir testti hiç yalancı pozitif falan görmedim tavsiye ederim bende birdahakine yeniden ondan almayı düşünüyorum adetim düzenlidir gecikme yaşarsam kan veririm rabbim bütün isteyenlere nasip etsin bu ay hamilelik yoksa zaten diğer topicde olamayacağım ocak Şubat gibi düşünebilirim 🌸
Hakkınızda hayırlısı olsun. Gerçekten yalancı çizgileri görüp sonra hayal kırıklığına uğramak çok zor.

Teşekkür ederim canım 🙂❤️biraz telaş yaptım ama şuan iyim canım beklemedeyim🥰
Arkadaşımın 26 tıydı şuan bir oğlu var benim 24 tü kimyasal yaşadım tamamen kısmet . Eğer çok erken baktırdıysan arkadaşım gibi biraz bekleyip tekrar baktırırsın inşallah yükselir Allah bizlere sağlıklı gebelik nasip etsin ❤️

Benim bi arkadaşım hamile olduğunu bilmiyordu çok şişmişti gaz problemi de vardı ya ben çok kilo aldım diye maydonoz gibi bir sürü zayıflamak için kür kullandı adetini sorduğumzda 2 hafta gecikmiş haberi yok😂 sonra koşarak kan vermeye gitti spor falanda yaptı tabi o süreçte neyseki bebeğe bişey olmamış şuan 6 aylık kızı 🥰🥰
Hahaha 2 hafta gecikmeye rağmen nasıl düşünmemiş ya😂😂 maşallah Allah bağışlasın 🥰

Arkadaşımın 26 tıydı şuan bir oğlu var benim 24 tü kimyasal yaşadım tamamen kısmet . Eğer çok erken baktırdıysan arkadaşım gibi biraz bekleyip tekrar baktırırsın inşallah yükselir Allah bizlere sağlıklı gebelik nasip etsin ❤️
Aynen öyle nasip kısmet olacağı varsa olur. Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin herkese 🤲

X