Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Gaz da erken gebelik belirtilerindendir. Gaz, ishal veya kabızlık yaşayabilirsiniz.

turuncu agac canım ben buraya bat 14 Ağustos yazdirmisim ama çatlatma iğnesi vuruldum buna göre bat 16-17 Ağustos ta olacak yarın bir haftalik tatile başka şehire gidecem ve ilk defa test yapmadım almadım da regl olursam orda denk gelecem olmazsam da güzel sürpriz olur kafam çok rahat bu ay test yapmadığım için herkesin karnı bebiş dolsun ins

Canım bende advictor kullanıyorum öyle bir sorunum yok hatta tam tersi aç karnı alıyoruz Ya iştahımı kapatıyor tatlımırizlerim olurdu onlar yok daha hafif hissediyorum kendimi bence sen diğer seçeceğiz düşün

Benide

Merhaba adetim 2 gün gecikti ovülasyon testim bu şekilde çıkıyor bu normal mi ?

Eklentiler

• FFB2FFF3-F952-4388-9451-0F5352737C57.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar bir şey sorabilir miyim ? Bugün adetimin 5. günü bu sabahtan beri sol yumurtalıklarıma doğru kasıklarda bir ağrı oluştu hala da ağrıyor sizce neden böyle oldu?

Evdekini bir dene istersen o marka da cok iyidir oğlumda cok düşük bir değerle regliden önce o markayla öğrenmiştim erken gebelik salı gelirse zaten 1 2 gün kalmış olur onuda denersin
Büyük ihtimal yarın sabah yapacağım gibi artık duramaz oldum erken gebelik gelirse onla da yaparım belki

Canım mfk bilmiyorum ama gaz şişkinlik kesinlikle hamilelik belirtisi. Gazdan hamile mi olunur hiç demeama bekleyebiliyorsan bekle bence
ne güzel dedin keske ya canım. Ya hiç böyle olmuyordum bu kadar cidden. Yumurtlamadan bir haftadan sonra başladı bu şişkinlik. İki ihtimal o zaman. Biri mfk diğeri gebelik. Nedense gebelik olabileceğine inanamıyorum

Canım advictoru ne zamandan beri kullanıyorsun ? Ben 10 gün falan oldu başlayalı. Tam yumurtlama gününde başladım o zamana denk geldim. Yumurtlamadan bir hafta sonra da bu şişkinlik gaz başladı öyle böyle değil anlamadım yani. Tatlı krizim normalde de yok benim ama mfk ya 33-35-37 günlerde adet olduğumu çocuk istediğimi yazdım o da advictor ve fodegaya önerince alıp başladım. Ya inşallah vardır hayırlısıyla

Yinede beklemekte fayda var canım inşallah hayal kırıklığı olmaz ama bende belirtilerimi yazdığımda da demiştim şişkinlik var diye bende bir hafta önce özellikle şişkinliğin farkına vardim hatta eşime de demiştim kilo mu aldım acaba diye gaz ve karın guruldaması da özellikle iki gün önce çok vardıbende proxyfemın diye bişey kullanıyordum bir buçuk aydır acaba şişkinlik ondan mı diyordum hamilelik ihtimali imkansız gibi geliyordu ama belli olmuyor canım ümitsiz olma

Bu ay da kendimi hamile sanıp regl gelmeyecek derken iki gün erken geldi 1 haftadır pembe lekelenme vardı dün regl geldi

11. Günüm bu gün canım kullanalı bende adet bitimi başladım kullanmaya inşallahhh hamişsindir

Yemin ederim o kadar çok inandırmışım ki kendimi “gebelikten değildir” demeye. İşte ben de kullandığım advictor takviyesine yoruyorum ondandır diye.Tartıya çıkıyorum kilom aynı. Ama karnımdaki şişkinliğe baksan 4 aylık hamile gibi. Akşama doğru daha çok artıyor. Ki ben bahsetmiştim düzenli spor yaparım sporcu hayat tarzım var diye. Spor yaptığım için bu kadar şişkinliğim olmaz normalde de hemen iner. Ama yok spor bile fayda etmiyor özellikle son günler çok arttı duramıyorum tuvalete kaçıyorum rahatlamak için. :)) yine de beklentiyi yüksek tutmayacağım hayal kırıklığı olmasın diye. Belki yarın yaparım test. Ya da tutmaya çalışırım kendimi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…