Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ben bu topikte bununla ilgili bi msj okumuştum bi kişi daha söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam eğer sen daha önce yazmadıysan bunu başka biri daha söyledi göbek deliğinden dört parmak aşağıda ağrı var diye

Ben söylemedim daha önce ama görür gibiyim ben de sürekli takip ediyorum dün başladı benim ya biraz ağır bi poşet verdi eşim elime o zaman birden girdi ondan beri ara ara yokluyor

Kızçeler yumurtlamanın üstünden 8 gün geçti belimde sabahları ağrı ile uyanıyorum bazen gün içinde hissetiğimde oluyor dünde gece 2 civarında sol kasığımda şiddetli ağrı ile uyandım . Sancıydı ama adet ağrısı gibi değil farklıydı . Sizce teste ne zaman başlamalıyım şuan çok erken gibi geliyor 10 gün geçsin mi

Bizde sahile geldik havam değişir diye ama tık yok halsiz yorgun bitkin bakimsiz oldum bu aralar hic enerjik değilm tam da zamanını buldu

Kızlar bir şey danışmam lazım benim bat 12 ağustostu çok açık kahverengi leke geldi bat günü hatta buraya da regl oldum diye yazdım reglimin başladığını düşündüm. Ama reglim başlamadı ve en son dün yaptığım erken test negatifti. O çok açık kahve akıntı da 1 kere daha geldi damla şeklinde. Sizce ne bu? Regl olacak gibi de hissetmiyorum hiç.

Of ayni dert bendede var dun gece nasil belim ağrıdı bide yumurtagima kramp giriyor aniden o geçiyor ama bel agrisi cok kotuydu regli olucam sandım benimde yumurtlamadan 10 gün geçti

İyiyim kuzum şu süreci sağlıkla atlatınca daha iyiyim. Kromozom analizi istedi doktor onu yaptırıcaz işte.
İyi olmana sevindim kuzucum inşallah anlatacaksın Rabbim yardımcın olsun. Yaptırın bakalım inşallah birşey çıkmaz. Ne kadar sürede çıkıyor acaba sonuçlar

Ben de aynı durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…