Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Reglim saatli gibidir. Ne böyle bir gecikme ne de bu tarz bir akıntı yaşamadım daha önce. Yerleşme kanamasına benziyordu ama yani gebelik olsa testte çıkardı illa. Bir haftaya olmazsam doktora gideceğim🤷🏻‍♀️
Ben de aynı şeyi düşünüyorum iki gün bu şekilde akıntı olması ve başlamaması mümkün değil gibi ama hamile olsam testte çıkardı ben de gideceğim galiba

Ovulasyon testi yaptım 2 defa ama ikisinde de aksilik yaşadım tam pik gününü değerlendiremedik bu ay ne olursa olsun daha dikkatli olup değerlendirecem + yumurtlama masajı + folik asit + ve soğan kürü (ama ben soğan kürü
İnşallah bu ay pozitifleri görürüz çok inanıyorum
Annem 3. Ayında hamile kalmış inşallah bende 3. De hamile kalırım
Folik asit zaten gebelik planlamasindan 3 ay öncesinde başlanıyor mu? Ya da farklı şekilde mi kullanıyorsunuz? Bilmiyorsam öğrenmek için soruyorum.

İyi olmana sevindim kuzucum inşallah anlatacaksın Rabbim yardımcın olsun. Yaptırın bakalım inşallah birşey çıkmaz. Ne kadar sürede çıkıyor acaba sonuçlar
3 hafta-1 ayda çıkıyormuş ama belki de sonraki adeti beklerim yaptırmak için, henüz karar vermedim. Kafam her konuda o kadar karışık ki, ne isteyip istemediğimi de bilmiyorum artık.

Fazlasıda adet düzensizliği yapıyor di mi? Bende öyle oldu..
Ya ben spor yapmaya başlayalı 2 yıl oldu. İlk çocuğuma hamile kalmaya çalışırken çok düzensizdi adetim 35-40 ları görüyordu adet düzenim. Doğumdan sonra temiz beslenme ve egzersize geçtim şuan iki yıldır düzenli haftada 3-4 gün ağırlık antrenmanı cardio pilates program dahilinde egzersiz yapıyorum. Baya da kaslandım :) spor yapmaya başladıktan sonra adetim düzene girdi 31-32 günde adet olmaya başladım. Ama ne zaman ki çocuk düşünmeye başladık tekrar bozuldu gecen ay 37 günde oldum ondan önce 34 günde mesela. Korunmayı bıraktıktan sonra bozuldu yine. Ya stres bozuyor ya da bilemiyorum.

Kaç haftalık şuan canım biraz erken başlamış sanki🙂bende terim kokuyor gibi hissediyorum 😂
Hamile değilim canım 5 gün filan var sanırım regliye yakın koku hassasiyetim cok fazla oluyodu ama boyle bu kadar fazla olmuyodu belkide reglidendir bi kac aydir cok garip geçiyor zaten regli zamanlarım bakıp göreceğiz

Kızlar resmen kıvranıyorum bu ay enteresan gazım oldu benim niye bilmiyorum. Mfk advictor kullanıyorum o mu yapıyor acaba ama nefes alamıyorum resmen. Karnım şiş sızı sancı gaz bazen garip sesler . Yani lifli gıdalar sebzeler yapıyor desem hep yerim bu kadar olmazdı. Bata yarın en fazla 4 gün kalmış oluyor. Tek şüphem mfk advictor. Hamile olabileceğimi sanmıyorum gazdan hamile mi olunur ahhahahahhaja :) ya yarın mı test yapsam salıyı beklesem mi bilemedim kızlar akıl verin 😞 erken gebelik sipariş vermiştim yarın ya da salı elimde olur. Evde laboquick normal test var. Onu yapmak için erken olur mu bilemiyorum. Son günler geçmek bilmiyor

Hamile değilim canım 5 gün filan var sanırım regliye yakın koku hassasiyetim cok fazla oluyodu ama boyle bu kadar fazla olmuyodu belkide reglidendir bi kac aydir cok garip geçiyor zaten regli zamanlarım bakıp göreceğiz
Canım kusura bakma öyle sandım bir an. İnşallah gebelikten dolayıdır.

Kızlar resmen kıvranıyorum bu ay enteresan gazım oldu benim niye bilmiyorum. Mfk advictor kullanıyorum o mu yapıyor acaba ama nefes alamıyorum resmen. Karnım şiş sızı sancı gaz bazen garip sesler . Yani lifli gıdalar sebzeler yapıyor desem hep yerim bu kadar olmazdı. Bata yarın en fazla 4 gün kalmış oluyor. Tek şüphem mfk advictor. Hamile olabileceğimi sanmıyorum gazdan hamile mi olunur ahhahahahhaja :) ya yarın mı test yapsam salıyı beklesem mi bilemedim kızlar akıl verin 😞 erken gebelik sipariş vermiştim yarın ya da salı elimde olur. Evde laboquick normal test var. Onu yapmak için erken olur mu bilemiyorum. Son günler geçmek bilmiyor
Evdekini bir dene istersen o marka da cok iyidir oğlumda cok düşük bir değerle regliden önce o markayla öğrenmiştim erken gebelik salı gelirse zaten 1 2 gün kalmış olur onuda denersin

Canım mfk bilmiyorum ama gaz şişkinlik kesinlikle hamilelik belirtisi. Gazdan hamile mi olunur hiç deme😂😂ama bekleyebiliyorsan bekle bence

X