Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Canlar benim 10.07-17.07 de pik yapmış gibi görünüyordu o günleri değerlendirdik. Bata 7 gün var ve 3 gündür ovülasyon testim t çizgisi cok koyu tekrar mı yumurtluyorum. Nasıl oluyor

Eklentiler

• 75F8351E-60C7-47EA-ADE5-E366E088EABB.jpeg
    125,4 KB · Görüntüleme: 51
Canım d3k2 , regenesis max (içerisinde balık yağı ve folik asit var ) , gynositol kullanıyorum bir de
Bunları doktor mu verdi canım sen kendin mi aldın

Ben kendim vicium d3 (çinko, kalsiyum, magnezyum, d vitaminleri var ek takviye) aldım 2 gündür kullanıyorum bacaklarım falan çok ağrıyor pıhtılaşmadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum denemek için aldım ama eminde olamadım şimdi bebekin olup olmamasını etkiler mi diye düşünmeye başladım bu seferde

Canlar benim 10.07-17.07 de pik yapmış gibi görünüyordu o günleri değerlendirdik. Bata 7 gün var ve 3 gündür ovülasyon testim t çizgisi cok koyu tekrar mı yumurtluyorum. Nasıl oluyor

Tekrar yumrtlama da görüyor olabilirsiniz testiniz bozukta olabilr ihtimaller arasında var

Umutlandırmak istemem ama benim bi tanıdığımında böyle olmuştu ve hamile olduğunu öğrenmişti sizin biraz yakın o kadarda belli olurmu bilemedim
Kaç günde bir adet oluyorsunuz

30-33 günde bir oluyorum programa göre 7 gün var olmama ovülasyon pik yaptıktan kaç gün sonra öğrendi hamile olduğunu

Kızlar bu yerleşme kanamasi nasıl oluyor bilgisi olan yazabilirmi bugün adetimin 23. gunu az hafif pembe kan geliyor normalde 30.35 den aşağı adet olmam

Canım bana doktor verdi ama benimkinin içinde de magnezyum çinko Demir folat vs vs bir sürü mineral var yine de bi doktoruna sor

Kızlar bu yerleşme kanamasi nasıl oluyor bilgisi olan yazabilirmi bugün adetimin 23. gunu az hafif pembe kan geliyor normalde 30.35 den aşağı adet olmam
Ped kullanmaya gerek kalmayacak sildikçe peçeteye gelen kan gibi olurmuş baya araştırmıştım adet belirtinde olmayacak tabi burun kanı gibi düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…