Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Merhaba, ben 27 yaşındayım 1 ay sonra 1 senelik evli olacağım. Esimle 2 aydır çocuk yapma girişiminde bulunduk . Yaklaşık 1 haftadır kasiklarim adet olacakmışım gibi ve sanki icimden bisey düşüp gidecekmiş gibi bir sanci basladi . Şimdi bu sadece sol kasigimda var . Gogus uclarim inanılmaz aciyor dokununca falan çok hassas . Ben 28 günde bir adet olurum normalde adetten 1 veya 2 gün öncesine kadar kaşık agrim başlar geçen ay 2sinde adet oldum bu ay 30unda olmam gerek . Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi . Bir üşüyorum bir terliyorum

Kasıkta iğne batması gibi mi bir ağrı var hamilelikle adet belirtileri aynı bende kasıkta iğne batması vardı tek taraflı

İki çizgi olması önemli değik önemli olan t çizgisinin c çizgisinden koyu ya da en az o kadar koyu çıkması, bu testler lh hormonuna bakıyo ve normalde de vücudumuzda var zaten o yüzden yumurtlama olmadan da silik de olsa çizgi çıkabilir yumurtlama zamanı pik yaptığı zamanla alakalı oluyor o zaman da c çizgisi kadar koyu ya da daha koyu çıkıyormuş

Merhaba benide eklermisiniz 17 bat ağustos bugün klomene başlıyorum hepimiz hayırlı haberler alırız inşallah sevincimizi birbirimizle paylaşırız

Kasıkta iğne batması gibi mi bir ağrı var hamilelikle adet belirtileri aynı bende kasıkta iğne batması vardı tek taraflı
Hayır iğne batması gibi değil sanki icerde biseyler cekiliyor geriliyor gibi bir sanci. Ve sanki biseyler akacak dökülecek gibi bir his akinti oldu ilk öyle hissedince. Adet olcam sandım ama daha 12 13 gün vwrdi ilk başladığında. Sırt batması bel ağrısı var. Usuttum mu yoksa hamile miyim anlamadim

ilk ay hamile kalmaman lazım dedi ilaçtan ötürü düşük riski çok yüksek olduğu için bu ay korunma verdi 2. ay denicez zaten rahim ve tüpler tertemiz olduğu için 2. ay kendiliğinden tutar dedi radyasyon ve ilaç düşük sebebi demişti dün
Hsg sonrası olur inşallah ben hsg den sonra hamile kalmıştım ama düştü

Aslında spermler en az 3 gün canlı kalıyor ama işte insan garanti olsun diyor evet çok değişik heyecanlar ilk kez adet olmama üzüldüm bu ay

Bana hiç korunma vermediler ama zaten 2. Ayda oldu hsgden

Bana hiç korunma vermediler ama zaten 2. Ayda oldu hsgden
Geçmiş olsun canım ya artık inşallah hiç gerek olmaz. Zaten şuan ara vermem aşırı iyi oldu taşınma telaşı yerleşme düzen oturtma vs. çok yoruluyorum allah korusun o arada hamile kalsam iş yapmaktan canım çıkıyor birşey olsa bebeğe vicdan azabı çekerim

Ayyyy bu kadar olur bende taşınıyordum taşındığım ay hsg çekilmiştim ondan sonraki ay hamile kalmıştım işte ama tabi iğne kullandım ben

selamlar canlar, hazirandı temmuzdu derken ağustos topiğinde olmazsam olmazdı Ben pcosum ama max 27 ağustos batım olacak. bakalım bu ay nasıl gececek. hem taşınma hem yogunluk hem tatil vs. umarım hepimiz güzel haberler veririz buradan da bu topik bize uğur getiirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…